weekendje Veluwe

2 reacties

Cynthiabijna goedgekeurde fokker

15 april 2009, 12:22

wat geef je je hondje om zijn eerste half jaartje te vieren? Wij zijn gaan cameren op de Veluwe (naast onze lekke sta caravan, in het bos, op een ongeorganiseerde camping)
Mevrouw heeft 2 super dagen gehad en lekker dedaasd en trots bij ons gelegen aan de lijn, lekker los gedaast op de hei, ze was braaf en kwam vaak even terug, Ze heeft lekker in de tent geslapen in haar eigen bench in de voortent. Ik geloof niet dat ze een vervelend weekend had. Gisteren was ze ehhhhh lekker dwars en stout! Blafte geregeld om aandacht en volgens mij is ze nog een beetje moe.
Ik zou wel graag van dat aandacht blaffen af willen, maar ik geloof dat dat al een keer een topic is geweest?
enne, reen en herten poep at ze... heb geen negatieve gevolgen bemerkt, maar ehh, ik kan het eigenlijk niet voorkomen. Als het weer het toelaat, zijn we daar elk weekend!
groetjes, Cynthia

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "weekendje Veluwe " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jannie

15 april 2009, 12:45

Hallo.

Volgens mij heeft jouw hondje een top weekend gehad, waarvan ze ook echt van moest bijkomen. ;-) ;-) ;-)

Jannie.

Maritgoedgekeurde fokker

15 april 2009, 14:26

Klinkt echt heerlijk Cynthia!

Wat betreft dat 'aandacht blaffen', volgens mij komt dat nu doordat Donna zo'n druk weekend achter de rug heeft. Heel veel indrukken weer die allemaal verwerkt moeten worden.

Als ik met Daantje veel heb gedaan, is ze ook makkelijker 'geprikkeld'. Dan kan ze bijvoorbeeld gaan blaffen/ in m'n broek bijten. Voor mij is dat een teken dat het teveel is voor haar. Ik stop dan waar ik mee bezig ben (bijvoorbeeld met haar praten, spelen, borstelen) en negeer haar dan. Of ik strooi even een handje brokjes over de vloer, zodat ze ook weer wat kan kalmeren.

Blaft ze dan nog? Negeren, zelfs niet haar richting opkijken.

Sleutelwoord is echt rust ;-) Nu ik Daantje veel rust geef, heb ik ook geen last meer van geblaf en ander vervelend gedrag. Desnoods gaat ze even de bench in.

Hoop dat het weer aanhoudt, echt lekker zeg om buiten te zijn zo :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "weekendje Veluwe " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^