Honden Brokken

38 reacties · pagina 2 van 2

Nicky_The (niet meer actief)

9 februari 2011, 10:49

En voor de duidelijkheid: Ook mijn dierenarts heeft Royal Canin staan (verborgen achter een deur!). Ze heeft geen KVV in een vriezertje liggen voor haar klanten hoor..

Dus dat dierenartsen niet te vertrouwen zijn.. Dat geldt voor een hoop wel, maar lang niet voor allemaal..

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Honden Brokken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Priscilla

9 februari 2011, 10:50

Ik heb het al als eerder vermeld. Dat het bij jou hond zo goed ging op het ene voer maakt het voor een andere hond niet ook meteen het beste voer. Dat als een beetje wat ik probeer te zeggen.

Priscilla

9 februari 2011, 10:51

Ik zeg ook ' zouden' . Er zitten goede en slechte bij.

Nicky_The (niet meer actief)

9 februari 2011, 11:00

Dat snap ik, maar het feit dat mijn hond op alle brokken zo slecht reageerde (echt het asiel is heel blij met me geweest!) en nu op Renske en nu dus ook smuldier wel goed reageerd, zorgt er wel voor dat ik dit zeker wil duidelijk maken aan alle mensen die ook zo rommelen met voer. 11 jaar lang brok na brok en dan nu eindelijk iets wat werkt.. Het is wel frapant..

Maar inderdaad elke hond is anders.

Hunter schreef het onderwerp

10 februari 2011, 11:56

bedankt voor de tips, ik ga er zeker uitproberen! :-D

Joke en "Sem"

10 februari 2011, 12:14

Er is een nieuwe variant van Acana ZONDER KIP EN ZONDER GRANEN: Acana Ranchlands....
zie acana.nl

Nicky_The (niet meer actief)

10 februari 2011, 12:15

Correctie: smuldier bleek dus niet goed te gaan. Renske vlees wel!

Renske heeft ook brokken, wij hebben stad en land afgebeld en eindelijk 1 winkel gevonden die het verkoopt. Je kan het ook op de site van Renske bestellen, maar dan betaal je 6 euro verzendkosten extra.

Het Renske vlees is beter verkrijgbaar, maar ook duurder als de brok.

Joke en "Sem"

10 februari 2011, 13:05

nog een keertje,

Er IS een nieuwe variant Acana (zie boven), maar nog niet te koop in Nederland.....het komt er wel aan dus.
Even afwachten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Honden Brokken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^