kuiten bijten!

3 reacties

nancy & Pablo

13 april 2009, 13:38

Hallo,

weten jullie soms waarom mijn hond zomaar plots in de kuiten van mijn vriend bijt?
Het gebreurt zelden maar toch...
Hij is dan voorbeeld met hem aan het spelen en plots hammm!
Of zomaar, in het voorbij gaan.

Bij mij doet hij dat nooit.
Durf ik nog maar zijn tanden voelen dan neem ik zijn muil hard vast en ze "foei!".

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kuiten bijten!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Linda

13 april 2009, 15:42

Hoe oud is je hond?

nancy & Pablo schreef het onderwerp

13 april 2009, 16:40

Hij wordt 1 jaar op 1 juni.

Linda

13 april 2009, 16:44

Misschien moet je vriend er aan werken om niet alleen een speelkameraadje te zijn van je hond, maar ook het baasje.

Onderling happen honden veel in elkaar bij het spel, maar dan wel zachtjes. Te hard en het is 'iep' en einde spel. En met 'iep' bedoel ik dat de gebetene zo duidelijk maakt dat het pijn doet en meteen ophoudt met spelen.

Kortom, als hij zo in je vriend hapt, moet hij het spel afbreken. Ook is het dan handig als je vriend hem even stevig toespreekt. Op de gang laten afkoelen helpt ook.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kuiten bijten!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^