Menu levershunt

8 reacties

***...Kelly...***

6 februari 2011, 01:31

Is er iemand die hier bekend is met kvv en/of BARF menu's voor honden met leverproblemen?

Onze Nouki heeft in december de diagnose levershunt gekregen en daar heeft hij van de dierenarts het leverdieet royal canin hepatic voor gekregen.
Zoals verwacht heeft hij hier weer een allergische reactie op (in het verleden nagal gebeurt met brokken van RC en Hill's), hij heeft weer erg veel jeuk en bij het wassen vandaag viel mij op dat hij weer vol met rode vlekjes staat.

De dierenarts weet geen raad met ander voer. Ze heeft aangeraden om het hill's leverdieet te proberen maar dan kunnen we hetzelfde resultaat verwachten.

Graag zou ik zelf het voer samenstellen, maar jammer genoeg ben ik te weinig op de hoogte van hoe ik eraan moet beginnen en wat ik mag voeren en wat niet.

Ik hoop dat hier iemand aanwezig is die ons kan helpen en ervoor kan zorgen dat onze Nouki een aangepast dieet krijgt maar dan zonder de verschrikkelijke jeuk.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Menu levershunt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Carine & Co

10 februari 2011, 11:19 3 doggies

Is het niet mogelijk haar te laten opereren ?

huskywoman

10 februari 2011, 11:36 3 doggies

ik heb je een pb gestuurd, denk dat hij je zou kunnen helpen ;-)

***...Kelly...*** schreef het onderwerp

10 februari 2011, 12:34

@ Carine:

Een operatie is mij afgeraden geweest.
Onze Nouki heeft vermoedelijk een kleine shunt waardoor toch nog een groot deel van het bloed word gezuiverd door de lever.

De kans dat hij sterft door de operatie is groter dan dat hij sterft aan de levershunt zelf.
Bij een operatie mogen ze ook niet de volledige shunt dicht maken omdat er anders een te grote druk onstaat. Dus zouden ze de shunt maar een klein beetje meer kunnen verkleinen wat dus hetzelfde resultaat zou geven als dat er nu is. Er zal altijd een deel bloed langs de shunt lopen.

Hij is er gelukkig niet echt ziek door. Als je hem ziet zou je niet weten dat hij een levershunt heeft.
We vonden het gewoon verdacht dat hij erg veel dronk en daarbij ook veel plaste en we vermoeden dat hij suikerziekte had. op de diagnose levershunt hadden we nooit gerekend omdat hij verder gewoon gezond, levendig en speels is.

huskywoman

10 februari 2011, 12:41

had je mijn pb nog gehad?
Zal het vanmiddag ook nog ff aan mijn dierenarts voor je vragen :-D

huskywoman

10 februari 2011, 12:42

zou trouwens wel oppassen met vacinatie's, vlooien/wormen middelen, snacks etc met toevoegingen.

Zou het voor je hondje op 100% natuurlijk houden. zo is het voor de lever ook een stuk minder zwaar ;-)

Jones (gast)

15 maart 2011, 10:20

Onze hond, labrador, heeft ook een levershunt. Nu gebruiken wij als dieet Purina Renal Function. Via onze dierenarts verkrijgbaar (wij wonen wel in Frankrijk, maar is volgens mij ook via de dierenarts in Nederland verkrijgbaar). Daarbij krijgt hij ook medicijnen, antibiotica 10 dagen, 1 week rust en dan Cynepathic 10 dagen, weer een week rust en dan weer antibiotica enz. Hij gebruikt dit nu bijna 2 jaar en is eigenlijk niet meer ziek geweest.....
Sterkte.

huskywoman

15 maart 2011, 10:55

heb het trouwens aan mijn dierenarts gevraagd.
laat maar weten als je het wil weten ;-)
al is het niet iets speciaals hoor

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Menu levershunt" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^