Tandjes

2 reacties

Eef en Tjibbe

5 februari 2011, 21:31

Kort geleden plaatste ik een vraag mbt een afgebroken kies bij Tjibbe. Ik begreep toen al van Ilja dat ik gewoon in de gaten moest houden of het niet zou ontsteken en dan kon het verder blijven zitten. Nou, vandaag was er bij de Ranzijn hier vlakbij een gratis gebitscontrole door een DA. Omdat we toch nog wat aarde e.d. nodig hadden, zijn we met Tjibbe gelijk maar voor die gratis check-up geweest.

Dus die DA zo: "Hoe oud is ie?"

Ik: "Nou, hij is twee."

Zij in z'n bekkie kijken: "Wauw! Wat een mooi gebit! Maar één heel piepklein plekje tandsteen (in een groef in de hoektand). Stralend wit!"

Dus ik zo: "Ja, rauwe botten enzo he".

En zij weer "nou, dat doet 't 'm wel voor 'm!"

Ik zei maar niet "tsja, rauw vlees he, want van die brokken kreeg ie eenorm veel aanslag op z'n tanden", want er stond achter me een meisje met een Eukaneba-stand en dat vond ik dan wel een beetje sneu. O-)

Maar goed, het was hartstikke leuk. Die vrouw was helemaal verbaasd om z'n prachtige gebit. En over de afgebroken kies zei ze hetzelfde als Ilja: zolang het niet ontsteekt, lekker laten zitten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tandjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

5 februari 2011, 21:38 3 doggies

Fijn dat je een compliment kreeg. :-)

caro en de teckels

5 februari 2011, 22:30 3 doggies

daar kan je trots op zijn op die complimenten :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tandjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^