handtashondjes veel gedumpt op schiphol

10 reacties

nnatasjaa

12 april 2009, 14:49

Hebben jullie het pas ook in de telegraaf gelezen?? handtas hondjes gedumpt omdat ze toch niet mee mogen in het vliegtuig dus laten ze het hondje achter op schiphol, vreselijk toch dat mensen dit met hun dier kunnen, het laatste slachtoffer was een maltezer leeuwtje het vrouwtje had aan iemand gevraagt even op hem te passen omdat ze naar de wc moest.. vrouwtje kwam alleen niet meer terug en was spoorloos.. snap niet dat mensen dit met hun hond kunnen doen... :'(

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "handtashondjes veel gedumpt op schiphol" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Margje & Bikobijna goedgekeurde fokker

12 april 2009, 14:51 3 doggies

Najaa.. mensen zijn echt de meest rare diersoort hoor..

Groetjes Margje

Rhianne + Falkor & Joy

12 april 2009, 14:52 3 doggies

Ja, ik las het met open mond.
De hondjes mochten niet mee als handbagage, en er was geen plek meer in dat ding achterin. Dus dan maar op schiphol laten. Ben je gek geworden?!!!
Bel dan iemand op, om op te passen?

Liefs,

caro en de teckels

12 april 2009, 16:54 3 doggies

wat triest zeg dit is niet normaal meer je houdt toch niet van beesten als je dit doet ;-)

trees

12 april 2009, 19:43 3 doggies

Gatver wat een idioten heb je toch.

kitty

12 april 2009, 19:46 3 doggies

dan zie je je hond niet graag als ik een vakantie gepland heb en ze zeggen me opeens je mag je hond niet meenemen,
sorry ma dan gaat de vakantie niet door. daar zie ik mijn lieveling te graag voor.

maja ik zeg het en ik blijd het de laatste tijd heel veel zeggen:
als de hond weet hoe de mens echt is, is de mens zijn beste vriend kwijt

Helga & Zoëy

12 april 2009, 19:47 3 doggies

tsssssssssss...laat ze zelf lekker op schiphol blijven...vastbinden aan een douanepoortje...
Wat een mongolen heb je toch...

krul (gast)

12 april 2009, 20:05

Tsja kleine hondjes zijn *hot* op het moment, de sterren hebben ze en dus nemen bepaalde mensen ze ook. Natuurlijk zonder na te denken over de gevolgen van het houden van een huisdier.

Alles om maar *in* te zijn :'(

IreneHWC

12 april 2009, 21:02 3 doggies

Nou voor geen miljoen dat ik dan wel het vliegtuig zou nemen. dan maar niet.

nnatasjaa schreef het onderwerp

12 april 2009, 21:04

Dat gevoel had ik dus ook!
Maar snap niet dat mensen zich dan niet goed laten informeren over of het wel echt mag.. je laat je hond toch niet achter,.. snap dat niet hoor :'(

12 april 2009, 21:06 3 doggies

Mensen zijn af en toe net beesten!

dus bescherm de dieren tegen de beesten;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "handtashondjes veel gedumpt op schiphol" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^