jumbone ..

10 reacties

martijn-kayleigh

1 februari 2011, 12:39

ik heb even een vraagje. Misschien dat er iemand is die het antwoord weet.

De pedigree jumbone mini. er staat heel leuk op dat ze niet geschikt zijn voor honden jonder dan 9 maanden of lichter dan 4 kilo.

nu ben ik me daar even in aan het verdiepen maar ik kan helemaal nergens vinden waarom die dingen niet geschikt zijn voor pups en honden lichter dan 4 kilo.

iemand een antwoord? :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jumbone .." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

J.

1 februari 2011, 16:54 3 doggies

Niet echt een gezonde snack maar toch , volgens mij te groot en verslikking gevaar O-)

Mojuan

1 februari 2011, 19:08 3 doggies

Zulke informatie staat meestal enkel op de verpakking zodat ze geen schadeclaim aan hun broek kunnen krijgen.
Er bestaat waarschijnlijk een kleine kans op verslikkingsgevaar of andere problemen.
Met deze info op de verpakking valt hen niets te verwijten mocht er iets verkeerd gaan.

Nicky_The (niet meer actief)

1 februari 2011, 19:15 3 doggies

Nou mijn honden doen er 30 seconden over en dan is ie op.. Zo'n grote dan he..

Daarnaast is het eerste ingredient (en zit er dus het meeste in): Granen, ook niet bevordelijk voor een hond.

Verder zitten er Conserveringsmiddelen in, ook niet bevordelijk.

Maar het hele Pedigree merk ligt me niet zo ;-) Mijn herder reageert heel heftig op bijna alles van Pedigree..

Site: http://www.pedigree.nl/voeding-en-verzorging/hondenvoeding/hondensnacks/jumbone.aspx

Granen, suikers, mineralen, plantaardige bijproducten, vlees en dierlijke bijproducten (min. 4% rundvlees).

Ruw eiwit: 6 / ruw vet: 1,5 / ruwe as (mineralen): 6 / ruwe celstof: 3 / vocht: 15 / calcium: 0,5 / omega 3: 400 mg/kg. Vitamine A: 2500 IE/kg / Vitamine E: 30 mg/kg / Vitaminengehalte gegarandeerd tot de datum vermeld op de verpakking. / IJzersulfaat: Fe: 15 mg/kg / Met antioxidanten en conserveermiddelen (EU additieven).

Nicky_The (niet meer actief)

1 februari 2011, 19:15 3 doggies

Danta stix mag ook pas vanaf zoveel maanden omdat het anders de tanden stuk kan maken. Misschien is dat hiermee ook zo?

*~ Izzy ~*

1 februari 2011, 20:03 3 doggies

Terwijl die Dentastix helemaal niet zo hard zijn.. dus het is gewoon om in te dekken. Die zooi is een hap-slik-weg ding.

Izzy krijgt kippennekjes, nou die zijn harder dan die Dentastix.

Mojuan

2 februari 2011, 21:53 3 doggies

Ik moet de eerste hond nog tegenkomen waarbij de tanden stuk gaan van een dentastick hahahah.
Weet je wel hoe zacht dat spul is?
Dat kan je met de hand breken.

Shamilla & Zena

3 februari 2011, 08:34 3 doggies

tja... lastig.. zelf ben ik ook niet fan van pedrigree..
ik geef liever gedroogde snacks.. zoals visjes... of bijv kaasjes ter beloning...

kauwspullen geef ik meestal zon opgerolde bufelhuid, mergpijpen en runder-oren

S&F.

3 februari 2011, 08:44 3 doggies

Voor pups kun je ook gedroogde kalfspezen halen.

Die vinden ze lekker en het is een stuk beter voor ze.

Sowieso moet je altijd goed opletten wanneer ze knagen! (Die van mij probeerde een runderoor heel in te slikken)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "jumbone .." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^