mensen en honden.

6 reacties

caro en de teckels

9 april 2009, 21:20

ik zat vanmiddag aan het water met cobus mijn hondje
ik keek om mijn heen en wat viel mij als eerste op dat honden tegen elkaar veel vriendelijker zijn dan mensen tegen elkaar.
mensen zijn niet altijd open en eerlijk een hond wel mag hij je niet sorry dan komt er ook nooit geen vriendschap heeft hij ergens geen zin in dan doet hij het niet als ik mocht kiezen als dier of mens koos ik voor terug te komen als hond. :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mensen en honden." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Niki

9 april 2009, 21:24 3 doggies

Nou ik dacht zelf gisteren toen ik liep van..mensen die met een hond lopen zijn ook vriendelijk tegen andere mensen die met een hond lopen..ik ben iig een stuk socialer geworden dan eerst..Maar merk wel dat mensen minder sociaal worden als je hond gromt naar een ander(Luck doet dat als ze haar niet met rust laten)

Maar je hebt indd. gelijk...maar dat is sowiezo met dieren..
Dat is een reden waarom ik met kids werk..die zijn zo puur..open en eerlijk..soms erg pijnlijk eerljk maar ik weet wel wat ik aan ze heb..mogen ze mij mogen ze mij ook echt maar moeten ze mij niet dan komen ze ook niet naar je toe..

9 april 2009, 21:32 3 doggies

daarom is mijn motto;
als je mensen leert kennen ga je van dieren houden;-)

Romy en Takkie

9 april 2009, 22:29 3 doggies

Ik heb ook vaak liever met dieren te doen dan met mensen, want mensen zijn soms de beesten! Maar daar zijn gelukkig ook nog heel veel lieve goeie mensen die wel eerlijk zijn.. :-) groetjes Romy

Mexx

9 april 2009, 22:44 3 doggies

Ik moet zeggen dat ik toch eigenlijk wel altijd vriendelijk ben en dat kan ik van Mexx niet altijd zeggen :-p

Ramona & Eline

9 april 2009, 23:22 3 doggies

jaa als ik zoals Eline terug mag kome graag O-)

Maar helaas wil je niet als elke hond terug kome als je naar het lot van sommige kijkt :'(

honden zijn gewoon super sociale wezens :-D

10 april 2009, 10:44

nog een motto: bescherm de dieren tegen de beesten.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "mensen en honden." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^