Wie geeft NRV/BARF

17 reacties

huskywoman

27 januari 2011, 13:52

Ben benieuwd wie er hier zelfsamensteld :-D

En hoelang doe je dit al O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie geeft NRV/BARF" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

S&F.

27 januari 2011, 14:05 3 doggies

Ik ben nog niet zolang geleden met begonnen met NRV en het bevalt Flex (en mij) prima! :-D

huskywoman schreef het onderwerp

27 januari 2011, 14:24

ik geef nu 5 jaar NRV :-D O-)

huskywoman schreef het onderwerp

27 januari 2011, 14:25

@ Ilse je weet me te vinden hé voor vragen enz ;-).
In het begin lijkt het moeilijker dan het is :-D

Ilse ft Dazey, Fay & Mainey

27 januari 2011, 14:38 3 doggies

jaa i know
alleen vriendlief gelooft er niet in :S
denk juist dat die afwisseling wel goed is!! :-)

Zou je eens kunnen kijken voor een menutje voor dazey??
Pb je wel ff!!

Mexx

27 januari 2011, 14:41 3 doggies

Hier nu 2,5 jaar NRV

Thara

27 januari 2011, 14:55 3 doggies

Eerst een klein jaar kvv , en nu 2,5 jaar barf waarop ze het allemaal nog veel beter doen . Ik vond het nadeel van kvv voeren het hap slok weg geschrok , ik had de bakken netaan neergezet of ze waren alweer leeg gelebbert . En de snelle passage van kvv vond ik ook niet helemaal optimaal . Verder doet mijn zorgenkind Noa het er zeker veel beter op .... huid , oren , anaalklieren , stress .

huskywoman schreef het onderwerp

28 januari 2011, 01:01

Up O-)

Ayla & Yuna

28 januari 2011, 01:06 3 doggies

Staat in de planning :-)

TZN

28 januari 2011, 07:13 3 doggies

Ik heb het 2 maanden gedaan, maar mijn hond wilde geen bot eten en ja, dan houd het toch echt op, moest allemaal aan de gang met botmixen enz. En toen heb ik besloten maar helemaal te kvv'en :'(

Petra en de platsmoeltjes

28 januari 2011, 08:21 3 doggies

Hier doen we Barf-en. Eigenlijk al sinds hij geboren is en mocht gaan eten en inmiddels is hij nu 13 maanden. De fokker doet Barf en wij zijn er mee doorgegaan.

Het was even puzzelen hoe en wat en hoeveel je moet/kan geven en goed inlezen, maar met alle info tegenwoordig kom je een heel eind.

Sandra, Lady Dana & Sir Eddie

28 januari 2011, 11:01 3 doggies

Ik voer rauw. Ik barf niet en ik nrv niet, ik pik uit alle stromingen het beste.

Ik ben er al snel op over gegaan, waardoor ik geen veranderingen zag bij mijn honden. Vriendlief vind het ranzig, maar ik voer 1 x per dag dus dat is gewoon makkelijk te doen.
Dana miemelde in het begin wat met orgaan, wat ik hierdoor een beetje bakte en in kleine stukjes sneed. Dan eerst dat geven voro ze de rest kreeg. Nu eet ze het gewoon lekker op inmiddels, het was gewoon wennen.

Bommie en Mac

28 januari 2011, 11:09 3 doggies

Deels KVV en deels BARF. Ik ben overgegaan van brokken naar NRV en toen naar KVV/BARF, omdat Mac niet van spiervlees houdt:s raar dier ;-)

Bommie en Mac

28 januari 2011, 11:10 3 doggies

en sinds ik Mac heb, dus ongeveer 5 maand

Ralph, Bo en Dex

30 januari 2011, 17:51

Volledig op NRV nu een maand of 4, daarvoor gaf ik KVV met 2 dagen NRV ernaast. Dat sinds ik Bo heb, nu bijna 2 jaar.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wie geeft NRV/BARF" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^