hallo allemaal,
ik ben op zoek naar mensen die hun hond een vegetarisch menu geven.
mvg, A. Dozeman
hallo allemaal,
ik ben op zoek naar mensen die hun hond een vegetarisch menu geven.
mvg, A. Dozeman
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vegetarisch" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Mag ik vragen waarom je een vegetarisch menu wil geven?
Volgens mij zijn honden toch echt vlees-eters hoor, en hebben ze dat zeker ook nodig.
Vegetarisch? Volgens mij heb je geen vlees vervangende dingen zoals bij de mens.
Daarnaast is je hond een vleeseter, dus lijkt mij triest om heel het vlees uit het menu te schrappen.
Als het je gaat om de vlees-industrie en hoe er om word gegaan met de dieren, dan kan je de biologische versie kiezen.
Ik kan je daar niet mee helpen, zie het nut er eigenlijk ook niet van in moet ik eerlijk zeggen!
Ik ben zelf vegetarisch, maar geef mijn hond vlees. Honden kunnen op een vegetarisch dieet leven (d.w.z. ze gaan er niet dood aan, zoals een kat), maar het zijn geen omnivoren zoals wij mensen. Ze zijn er echt op gebouwd om vlees te eten. Vega-brokken zijn altijd aangevuld met vitaminen die in vlees zitten, anders komen honden voedingsstoffen te kort. Maar je doet een hond er geen plezier mee om op zo'n vitaminen-granenpil te laten leven.
waarom wil je een vlees eter laten leven zonder vlees?
ter verduidelijking.. ik wil dat zelf niet (ik heb geen hond), ik zoek iemand die dit doet..
wat is de reden dat je iemand zoekt die dat doet?
voor een onderzoek ofzo?
voor een reportage inderdaad.
Bij een natuurwinkel heb waarschijnlijk meer resultaat. Daar verkopen ze die brokken en ben ik wel mensen tegengekomen die hun hond en zelfs hun kat (!!) vegetarisch voerden. (althans vroeger, ik kom er niet zo vaak meer).
weet u nog welke winkel dit was?
Hij bestaat niet meer (was in de Belly in Amsterdam) Maar daar zijn nog veel andere natuurwinkels die ook hondenvoer verkopen. Geen idee of ze nog vegetarisch voer verkopen, ik denk dat de inzichten wel veranderd zijn. Je zou verkooppunten van vegetarische brokken kunnen opzoeken.
Ik heb wel eens een bericht gelezen over een hond die allergisch zou zijn voor vlees en dus volledig op groente, graan en soja leefde. Helaas weet ik echt niet meer waar dit artikel in stond.
als je googled op vegetarisch hondenvoer krijg je vanzelf producenten en distributiepunten.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "vegetarisch" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.