Tips nodig

3 reacties

Ivonne, Diego , Dora & Boots

25 januari 2011, 12:26

Hoi wij zijn nieuw hier op deze club,

Diego is een Aussie van 9 maanden, en in April begint hij met Agility .
Wij doen thuis ook al wat trucjes uit het doggydance , Diego vindt dit geweldig, helaas kan ik bij ons in de buurt(limburg) geen hondenschool vinden die aan doggydance doet , dus wil ik hier af en toe jullie advies vragen ,

Diego loopt nu tussen mijn benen door , hoe kan ik hem dat achteruit laten doen?

En hoe Krijg je je hond zover om met zijn voeten op jou voeten te lopen , terwijl hij tussen je benen staat?


Alvast bedankt
Groetjes Ivonne

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tips nodig" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

SuusBG

25 januari 2011, 17:31 3 doggies

leuk dat je bezig bent met dogdance!
poten op jouw voeten weten ik niet, dat trucje heeft Iris tommy geleert, zij weet het vast wel ;-)
Bij achteruitlopen tussen je benen heb ik geleerd dat je een voertje onder de kin van je hond houd. En die dan naar achteren beweegt. De hond zal naar achteren lopen/deinzen om het voertje te kunnen pakken. met je benen kun je de hond een beetje sturen, zodat hij recht naar achteren loopt, pas wel op dat je niet op de poten gaat staan ;-)
ga je beginnen met jonge honden agility? omdat Diege nog maar 9 maanden is.

Ivonne, Diego , Dora & Boots schreef het onderwerp

25 januari 2011, 23:59

Dank je wel voor de tip

We beginnen in april met agility, hij is dan een jaar, ben benieuwd hoe hij dit gaat doen :-) met gehoorzaamheid gaat wel alles goed , dus het zal waarschijnlijk wel gaan lukken,

SuusBG

26 januari 2011, 07:43 3 doggies

oke, leuk! Komt vast goed, zeker met een aussie :-D heel veel plezier alvast bij de agility ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Tips nodig" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^