Gele slijm !

3 reacties

Nathalie

23 januari 2011, 12:09

Isha had deze morgen gele slijm in haar ontlasting. Ze was al uitgelaten en had al haar behoeften gedaan maar ineens moest ze hoognodig buiten, en in de tuin floepte er nog ontlasting uit en daarna die gele slijm. Nu lees ik vanalles over giardia en zou ik willen vragen, moet het per definitie stinken om giardia te zijn ? Het rook namelijk naar niks. Verder is ze ook helemaal niet ziek, maar ik stel me vragen. Zou ze meerdere keren zo moeten poepen of kan eenmalig ook al een alarm zijn ? Vorige week toen we gingen wandelen ging ze door een diepe plas water, en daar heeft ze denk ik toch wel even haar neus in gestopt, misschien van gedronken. Hoe lopen ze dat op, ALS het dat zou zijn ? Omdat ook binnen 6 weken de nieuwe pup eraan komt, maak ik me extra zorgen. Het zou nu toch net heeeeeel ongelegen komen !!!! Ik ga morgen sowieso al naar de DA bellen, liever een keer te veel dan een keer te weinig... of ben ik ECHT overbezorgd ??

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gele slijm !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Esther

23 januari 2011, 13:09 3 doggies

Ik zou me geen zorgen maken.
Mijn honden hebben dat ook wel eens en dat betekent niks.
Zo af en toe is niet erg hoor..
Mijn honden hebben dat als er een dag veel gekluifd is.
Dan kwijlen ze meer en dat slikken ze door.
Als het vaker voor gaat komen zou ik me meer zorgen maken, maar niet bij de eerste keer. ;-)

martine

23 januari 2011, 13:20 3 doggies

hier hebben ze dit ook wel eens hoor, niet echt om je zorgen te maken, gewoon in het oog houden als het langer aanhoudt dan kan je alsnog naar de DA

Nathalie schreef het onderwerp

23 januari 2011, 13:24

Ze heeft dat nog nooit gehad, ook niet als ze veel gekluifd heeft. En het was precies dezelfde kleur als het speeltje waar ze op de profielfoto mee staat... Kwam er zo in 1 keer allemaal uitgefloept, heel vaste slijm... Maar ik ga proberen van me niet teveel zorgen te maken, en het in de gaten te houden. ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Gele slijm !" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^