Ik heb een tip voor al mijn collega-honden die ook de post voor de baas halen. Soms steken er meerdere poststukken door de bus. Pak er één en breng die naar je baas. Die moet je natuurlijk belonen, dus krijg je iets heel lekkers en een grote knuffel. Als je je lekkers op hebt, loop je terug naar de bus en pak je het tweede poststuk en brengt het naar je baas. Je baasje heeft inmiddels op school en op hondenpage geleerd dat goed gedrag beloond moet worden en je hebt zelf laten zien wat je doet met post die niet door de baas aangepakt wordt. Dus krijg je voor het tweede poststuk ook weer een koekje. En zo ga je door tot de bus leeg is.
Gelukkig komen er tegenwoordig verschillende postbodes en folderbezorgers aan de deur, dus je bent verzekerd van heel veel koekjes en knuffels!
Poot van Tjibbe
PS van het vrouwtje: Ik probeer door te werken in de keuken, sta zwaar deeg te kneden en om de 5 minuten staat er iemand naast me met een folder in z'n bek. Op de deurmat zi ik nog een hele stapel folders ligge. Gelukkig had ik het GFT-afvalbakje naast me staan, en daar zaten nog genoeg stukjes brood en pasta in als beloning. 



3 doggies
!






