Het gaat de goede kant op :-)

5 reacties

Simone & Max

13 januari 2011, 11:30

Max begint weer te luisteren en reageerd niet meer zo intens op andere reuen gelukkig.

Ik hoop echt van harte dat het een fase was en dat we nu weer de goede kant op gaan.

Afgelopen weekend de tennisbal constant meegenomen en hem steeds daarmee afgeleid. Lekker los laten rennen en als er honden naderden hem even aangelijnd en de andere kant opgelopen. Elke keer dat hij de aandacht bij ons hield uitbundig beloont.
Daarna weer los gedaan en ook als beloning weer de bal gegooid. Nu als we lopen en hij is aangelijnd en er naderde een hond, hem de aandacht gevraagd en beloont.
Op een gegeven moment komt Luna (een vriendinnetje lab) eraan en Max ging gewoon achter de bal aan.. Had de bal opgehaald en plots in een spreint toch achter Luna aan. Midden in de sprint Max teruggeroepen en normaal reageerd hij daar helemaal niet op, maar nu ging hij vol in de ankers en kwam netjes terug hobbelen. Super trots :-D

Hoop dat hij nu gaat snappen dat als er een hond in de buurt is hij naar ons kijkt en we dan zonder problemen kunnen kruizen.

Nog twee weken geduld en dan naar Jolein de GT :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het gaat de goede kant op :-)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

zonnetje

13 januari 2011, 11:34 3 doggies

Wat goed zeg! Ik vind dat je al snel resultaat ziet hoor, je bent op de goede weg!

caro en de teckels

13 januari 2011, 11:37 3 doggies

super hoor dat het al beter gaat :-D
veel sterkte met hem

Suus en Bink

13 januari 2011, 12:22 3 doggies

wat een super reactie!!! :-D

Simone & Max schreef het onderwerp

13 januari 2011, 12:23

Ja vond ik ook.... helemaal toppie... :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het gaat de goede kant op :-)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^