Altijd willen spelen na het eten.

2 reacties

Wilma en Dobby (RIP)

12 januari 2011, 20:02

Dobby wil altijd spelen na het eten, of ik hem nou 's ochtends, 's middags of 's avonds eten geef. Omdat rust na het eten natuurlijk beter is geef ik hem nu eten en ga ik daarna een tukkie doen. Dobby ligt dan op mijn kamer te slapen, en dan is hij dus rustig.

Als ik hem eten geef en daarna opblijft, dan blijft hij komen met speeltjes, en speelt hij ook met zichzelf - een bal aan een touwtje. Dan kan ik hem negeren, negeren, negeren, en daar heb ik geen moeite mee.

Ik gebruik geen bench, en ik ben ook niet van plan om die aan te schaffen.

Is dit een gewoonte van de hond, of voelt hij zich kiplekker na het eten en uit zich dat in HEEEEE, spelen?!?!?!.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Altijd willen spelen na het eten." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

fortuna

12 januari 2011, 20:03 3 doggies

geen idee,maar bij grote honden is het heel belangrijk om ze rustig te houden na het eten,door de kans op een maagkanteling,die vaak dodelijk is.

Doggie

12 januari 2011, 20:04 3 doggies

weet ik niet zo goed

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Altijd willen spelen na het eten." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^