Ik ben geïnteresseerd in shows lopen. Ik kan alleen nergens hierover informatie vinden. In ieder geval niet m.b.t. de witte herder. Moet je bepaalde diploma's hebben? Specifiek een stamboom? Hoe kan je je aanmelden?
Ik ben geïnteresseerd in shows lopen. Ik kan alleen nergens hierover informatie vinden. In ieder geval niet m.b.t. de witte herder. Moet je bepaalde diploma's hebben? Specifiek een stamboom? Hoe kan je je aanmelden?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shows" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Neem eens een kijkje op de site van de rasvereniging hier staan alle shows vermeld
maar.... je kan alleen meedoen als je een stamboom heb
er zijn ook rasloze show's voor alle kruisingen en niet stamboom honden..
hier moet je ff voor googlen
Hey bedankt voor je reactie. Ik heb op google gezocht maar heb niets kunnen vinden!
Je hebt een club-uitnodiging
...
Hier nog even een korte toevoeging... Als je wilt showen is het enige wat je nodig hebt een hond met een stamboom en het liefst ook wat ringtraining. Daarbij leer je namelijk hoe je je hond showt want er zijn heel wat ongeschreven regels in het showwereldje en het is handig om die bij voorbaat te kennen zodat je weet waar je aan begint en hoe je het moet doen. Meestal zijn een paar lesjes al genoeg om de basiskennis onder de knie te krijgen die je nodig hebt.
Ook is hulp van een ervaren showloper met een hond van jouw ras wel aan te raden want deze kunnen nog wat aanvullende tips geven over jouw ras. Waar keurmeesters bij jouw ras op letten en welke keurmeesters eerder voor jouw type hond zullen vallen dan anderen
...
Top! Echter heeft Santi geen stamboom.. :( Ze heeft puppycursus gehaald maar daar blijft t ook bij haha verder geen cursussen of iets gedaan.
Dan zal shows lopen zeer moeilijk gaan worden vrees ik, helaas... Er zijn maar erg weinig hondenshows voor rasloze honden, simpelweg omdat mensen met een rasloze hond vaak geen shows willen lopen.
Er zijn er dus wel enkele maar die zijn moeilijk te vinden. Toevallig staat er wel nu eentje bij de evenementen hier op de site maar ik vrees dat de inschrijving voor die al gesloten is...
http://www.hondenpage.com/hondenforum/63375/jonge-rashondendag-kczy-2011.php
Oh en nog een
...
http://www.hondenpage.com/hondenforum/59703/hondenshow-voor-alle-honden.php
1 www.hondenshow.net
2 Op de site van de Raad van beheer staat ook een overzicht met de shows.
3 Kijk op de site van de rasvereniging voor clubmatches.
4 Je hond heeft een officiele stamboom nodig van de Raad van beheer.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Shows" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.