hoeveel kvv voor pup van 5 weken???

6 reacties

peggygoedgekeurde fokker

7 januari 2011, 09:32

ons nest is nu 5 weken en eten al ongeveer 1,5 alleen puppy kvv.
ze wegen gemiddeld 2600 gram.
en ik geef ze (per pup) 4*26 gram per dag.
dus iets meer als 100 gram per dag
nu heb ik wel het idee dat ze nog honger hebben.....hoewel ze ook nog bij mama drinken!!!!

vandaar dat ik het even hier neerzet zodat ik misschien wat tips en advies kan krijgen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoeveel kvv voor pup van 5 weken???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Monique & de zwart-witjes

7 januari 2011, 09:43 3 doggies

Hoi Peggy, kijk even op www.barfplaats.nl, daar kun je wel vinden hoeveel de pups mogen hebben.
Succes en veel plezier met de pups!

peggygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 januari 2011, 10:14

dank je wel monique.
ik heb er even op gekeken en daar staat (als ik het goed begrijp) dat ze 50 tot 100 gr per kg lichaamsgewicht mogen.
dat betekent dus dat ze 150 tot 250 gram per dag mogen.....dan voer ik dus een beetje te weinig!!!!!!

zal het dan maar gauw verhogen........hoewel het wel lekkere dikke pups zijn O-)

peggygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 januari 2011, 10:48

wij voeren lotgering......en dat bevalt prima.
voorheen voerde wij gewoon brokken, maar toen onze hond drachtig was toen at ze heel slecht.
op advies van een vriendin zijn we begonnen met kvv.
en ik moet zeggen dat de hond er nog nooit zo goed heeft uitgezien :-D
daarom hebben we besloten om de pups ook op kvv te zetten....en die vinden het natuurlijk ook heerlijk!!!

Gerina, Timo en Zendé

7 januari 2011, 10:53 3 doggies

Op de site van lotgering staat dat een hond per dag 1 tot 2 % van zijn lichaamsgewicht aan vers vlees mag hebben. Ik weet niet hoe het bij puppies is. Misschien kun je een mailtje sturen naar lotgering of ze bellen.
Timo weegt 3,5 kg en mag dus ongeveer 50 gram per dag. Ligt natuurlijk ook aan de hond.

Monique & de zwart-witjes

7 januari 2011, 11:58 3 doggies

@ Gerina, als ik het goed heb, bedoelen ze daar volwassen honden mee, voor pups geldt een ander percentage!

@ Peggy, wij voeren sinds kort ook Lotgering (maak nog wel de brokken op - oeps, hele slechte -, blijf daarna wel af en toe brok voeren, toch gemakkelijk als je eens weggaat oid). Ze vinden het heerlijk,maar het is wel hap-slik-weg. De volgende keer maar eens een lap pens bestellen. Ik denk dat dat wel goed voor de tandjes is.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "hoeveel kvv voor pup van 5 weken???" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^