Heeft jullie berner een stamboom,
Waarom wel/niet?
Heeft jullie berner een stamboom,
Waarom wel/niet?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stamboom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Onze berner heeft een stamboom.Waarom omdat we dan ook konden zien wat de ouders waren kwa hd waarden en we hadden ook een garantie op de hond .
Groeten
die van onz krijgt ook een stamboom, omdat ik vind dat er op een andere manier niet gefokt mag worden, puur voor de gezondheid van de berner..... en alle andere rassen
Ja! Moos heeft een stamboom en Bora had er ook een.
gewoon, omdat je dan zeker wist dat je hond betrouwbaar was qua ziekten etc.
Dora heeft ook een stamboom , en waarom een met stamboom, om dat de ouders getest zijn , en de fokker al heel veel ervaring heeft , en wij de andere honden hebben gezien en moeder , en die zijn prachtig en goed verzorgd.
groetjes Ivonne
Ja, onze Bliksem had een stamboom en nu heeft onze nieuwe Jottum natuurlijk ook een stamboom, met dezelfde wortels als Bliksem.
Altijd voor zeker gaan ivm. hd en andere genetische ziektes.
Groetjes Wil
Djingo heeft ook een stamboom maar we hebben er niet echt naar gezocht..
die zat er toevallig bij maar achteraf zijn we er wel heel blij mee
Allebei een stamboom omdat ik er mee fok.
Een stamboom zegt niets omtrent ziektes. De stambomen he je al in huis voordat er nestinventarisatie plaatsvind.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Stamboom" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.