Benchmaat voor Engelse Cocker

7 reacties

Mona en Olly

1 januari 2011, 23:30

:'( Vergeef me als ik in de verkeerde rubriek zit maar ik weet even niet waar ik het precies neer moet zetten.

Wij willen voor Olly benches aanschaffen en deze laten versturen vanuit NL naar Spanje maar ik heb een andere afmeting dan mijn man in gedachte.

Zijn er Cocker eigenaars op het forum die een bench hebben? Zo ja, welke afmeting hebben jullie aangeschaft? Ik dacht zelf dat ong. 75x55 goed moet zijn (heb dit ook van één mede-forummer doorgekregen). Olly moet natuurlijk nog wel z'n kontje kunnen keren of lekker uitgestrekt kunnen liggen... ;-)

Alvast bedankt voor de hulp!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Benchmaat voor Engelse Cocker" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

1 januari 2011, 23:34 3 doggies

Ik vond dit op internet:

92x63x74, oa geschikt voorAm. Staffordshire Terrier, Basset, Beagle, Bull Terrier, Bulldog, Cocker Spaniel, English Springer Spaniel, Whippet,

Maar ik vind dat wel erg groot klinken.

Denk dat dit ook prima kan: 76x54x64

Mona en Olly schreef het onderwerp

1 januari 2011, 23:42

@ Uma,

bedankt voor je reactie. Dan houd ik het bij de 76x54, volgens mij is dat ook een mooie maat!

Gr
Mona

Evelien & Midas

1 januari 2011, 23:54 3 doggies

Misschien kun je het nog vragen in de dierenwinkel maar dat lijkt mij ook een geschikte benchmaat voor een cocker hoor; 76 x 54.

Carry

2 januari 2011, 00:22 3 doggies

Groot zat. Ik heb zelf 64 x 55. Matz is 11 maanden en kan er nog languit in liggen, maar dat doet hij nooit. Het is op zich prettiger om met een kleinere bench te beginnen. De hond voelt zich veiliger en de bench zal minder snel bevuild worden. Misschien kun je anders eerst een kleinere bench lenen. Of er goedkoop een aanschaffen via marktplaats?
Wanneer je wel met de grote bench begint, maak er dan een apart lig gedeelte in, ongeveer zo groot als de hond is wanneer hij languit ligt. In het andere gedeelte kun je dan kranten leggen (evt. afscheiding met b.v. bakstenen). De hond zal zijn ligplek in ieder geval niet bevuilen.

Mona en Olly schreef het onderwerp

2 januari 2011, 11:24

@ Carry:

hahaha Carry, nou maak je me weer "in de warrie".

Bij de fokker zitten ze (soms) ook in een bench van ong. 64x55 maar ik had ze daar niet in zien zitten en voor mijn gevoel was het zo klein. Maar nu lees ik dus dat Matz ook in die afmeting vertoeft en zich er prettig in voelt. In Spanje staan ze in bijna geen één winkel en moeten ze besteld worden. Beetje lullig als ik de verkeerde afmeting zou bestellen dan.

Ik bestel dan toch maar de 64x55 ook omdat jullie me vertellen een niet té grote te kopen ivm zindelijk worden.

Nogmaals bedankt allemaal! :-)

corrie koopman

2 januari 2011, 11:34 3 doggies

Ik heb voor onze border ook die maat 64x55 en ze heeft ruimte genoeg.Voor Bowie heb ik en iets kleinere
maar die ligt als ze overdag gaat slapen in de grotere bench.

Sharon & Nikita

2 januari 2011, 11:42 3 doggies

Ik heb op advies van de dierenwinkel een bench met formaat 92x63x74 aangeschaft voor mijn franse bulldog kruising.

Deze is veeel te groot, je kan beter met een kleinere bench beginnen.

Ondertussen hebben wij de bench in 2en gedeeld, 1 slaapgedeelte en 1 gedeelte met een dekentje en een paar speeltjes.
Dit gaat prima.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Benchmaat voor Engelse Cocker" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^