Pilletjes helpen goed!

30 reacties · pagina 1 van 2

Chantal_*_Binky

1 januari 2011, 19:08

Binky is super bang voor vuurwerk. Wij hadden hem pilletjes gegeven die de dierenarts ons had aangeraden en ze werken heel goed! Kaya (de hond van mijn tante) zat binky allemaal af te likken op zijn oor en snuit! Zo schattig. En papa en ik gingen wandelen met Kaya en Binky. Binky liep heel netjes naast mij en Kaya zat allemaal te trekken en te knorren en was heel bang en zo, nee hoor, Binky niet. Knap toch? Toen kwam er ineens een hele harde knal en ik schrok heel erg! Nou ja, als Binky daarvan schrikt dan snap ik dat wel hoor, want ik schrok ook!
En hij had heel snel zijn brokken op, terwijl hij als hij bang is niets eet! Ik houdt van mijn Binkytje!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pilletjes helpen goed!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

tineke

1 januari 2011, 21:31 3 doggies

die van ons waaren ook bang ze zijn nu aan het bij komen

Sharon & Nikita

1 januari 2011, 21:45 3 doggies

Fijn dat het heeft gewerkt :-)

Linda

1 januari 2011, 21:55 3 doggies

Welke pilletjes zijn dat?

***^Noortje^***

1 januari 2011, 21:56 3 doggies

Fijn dat de pilletjes zo goed hebben gewerkt.

corrie koopman

1 januari 2011, 21:59 3 doggies

Wat fijn voor de hond.Want als ze angstig zijn vind ik altijd zo erg.Ik heb een JR gehad en die zat dan vaak uren te trillen.Ik had er toen van de dierenarts wat voor gekregen.

gestopt

1 januari 2011, 22:01 3 doggies

Fijn dat het gewerkt heeft!
Mijn hond was helemaal niet bang

Uma & Joker

1 januari 2011, 22:49 3 doggies

Fijn dat de pilletjes hebben gewerkt :-D

Elise

1 januari 2011, 23:14 3 doggies

ik ben ook heel benieuwd welke pillen dit zijn,voor als het nodig is...kun je dat vertellen??? :-)

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

2 januari 2011, 19:29

gisteren viel binky zowat halfdood neer! hij had 2 uur van te voren pilletjes op en toen was ie nog suf. Papa wilde hem op de grond neersetten en hij lag op zijn zij en had zijn oogjes dicht. Zag er echt eng uit!

Uma & Joker

2 januari 2011, 19:31 3 doggies

huh?? gisteren kreeg hij pilletjes??
Toen was oudjaar al voorbij neem ik aan.

waarom kreeg hij ze dan nog steeds?

Cgoedgekeurde fokker

2 januari 2011, 19:42 3 doggies

Zijn dat de bekende pillen waarin een spierverslapper zit?

Hond lijkt kalm en kan niet meer bewegen maar ondertussen vreet het zichzelf van binnen op van angst?

Of bedoel je een homeopatisch pilletje?

marijke b

2 januari 2011, 19:51 3 doggies

nee hoor , géén pillen voor mijn hond ,ik heb het een keer gedaan , het arme beest was té suf om ergens op te reageren en het duurde zeker twee dagen voor hij weer normaal was , daarnaast geloof ik niet dat die pillen de angst wegnemen .
ik heb hele goede ervaringen met de DAP ,half december gaat de verdamper in het stopcontakt en Gentle is redelijk rustig tijdens het vuurwerk ,helemaal angstvrij is hij niet maar er is wel degelijk een heel groot verschil.

Uma & Joker

2 januari 2011, 19:53 3 doggies

@Caitlin, spierverslappers?? Wist niet dat zoiets erin zou kunnen zitten.

Bah, zulk soort spul geef je een hond toch niet. ik snap dat echt gewoon niet...

Cgoedgekeurde fokker

2 januari 2011, 19:55 3 doggies

Ja Uma.

Het is een kalmeringsmedicijn, de hond kan dus alleen nog maar liggen, het lijkt alsof de hond dan rustig is of slaapt, maar dat komt door het medicijn.

Net als bij een roesje, de hond is nog klaarwakker van binnen maar kan de angst niet meer uiten in zijn lijf.

Daarom worden medicijnen hiervoor vaak afgeraden, maar sommige dierenartsen verkopen het nog gewoon voor het vuurwerk etc.

Machtel, Romeo en Luca +

2 januari 2011, 20:00 3 doggies

Ik weet ook niet wat voor pilletjes het zijn, maar
ik weet wel dat de honden daar van buiten bewustzijn
kunnen geraken, dan horen ze alles, kunnen zich
niet goed bewegen en de angst neemt alleen maar toe.
En buiten dat : een pil is slecht voor de lever.
Ik zou toch voor de rescue spray gaan, de bachbloesem,
die is homeopathisch.
Honden kunnen van bepaalde pillen, twee dagen buiten bewustzijn blijven en dat kan nooit goed zijn.
En ik begrijp maar al te goed, wat het is een gestresste hond in huis te hebben, met oud en nieuw.

Kim en Laika!

2 januari 2011, 20:34 3 doggies

ik hoorde ook nog zo een verhaal laats, die mensen hadden een boxer. Deze woog tussen de 30/40 kilo. Ze hadden van de dierenarts pilletjes gekregen, dit was 1 pilletje voor 10 kilo. Ze hadden de hond voor de zekerheid maar 2 pilletjes gegeven...

De hond had het pilletje oud jaar s'middags gekregen, viel haast dood neer, en is nieuwjaar s'middags wakker geworden :'( ze dachten dat hij nooit meer wakker zou worden...

Machtel, Romeo en Luca +

3 januari 2011, 07:01 3 doggies

Wat een verhaal.
Zo zie je maar wat er kan gebeuren, terwijl je als
baasje alleen maar het beste wilt en dit zo vreselijk
uitvalt voor de hond.
Dan ga ik toch liever voor homeopathie.

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

3 januari 2011, 16:12

@ uma

Ja, ik weet het. maar 2 deuren verder hadden ze nog superveel vuurwerk over en gingen ze dat afsteken.

Cgoedgekeurde fokker

3 januari 2011, 16:18 3 doggies

Welke pil was het?

Ik zou je aanraden volgend jaar te kijken naar homeopathie, kan super werken en veel beter dan een spierverslapper die feitelijk niets doet.

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

3 januari 2011, 16:53

ik weet het niet. Maar daarna was alles goed met Binky. Hij wordt eerst heel erg suf en dan opeens goed, want na een paar dagen gaat het wel weer goed.
Soms heel snel en dan weer sloom. Maar het spul werkt wel goed. Het duurt een kwartier voordat hij werkt, maar eergisteren heel lang...

Uma & Joker

3 januari 2011, 17:32 3 doggies

Je had de politie moeten bellen inplaats van je hondje nog meer pilletjes te geven.
Want de dag na Oud&Nieuw mag je toch helemaal geen vuurwerk meer afsteken? dat is verboden toch?

Nienke & de roedelgoedgekeurde fokker

3 januari 2011, 17:46 3 doggies

Ik begrijp werkelijk niet dat dat soort pilletjes nog steeds gegeven mogen worden, terwijl er genoeg natuurlijke alternatieven zijn die ook prima hun werk kunnen doen, zonder dat de hond totaal versuft raakt.
Natuurlijke middelen helpen de hond van de angst af, pakken dus de oorzaak aan. Dit soort chemische troep zorgt er alleen voor dat de hond lichamelijk lam gelegd wordt. Maar de paniek blijft en wordt in feite alleen maar erger.

Chantal

3 januari 2011, 18:07 3 doggies

Ik zou mijn hond nooit pilletjes geven om het suf te laten worden... Ik weet niet, maar het staat me gewoon tegen! Kan nooit goed zijn.
Dit was de eerste keer dat Balou vuurwerk mee maakte, samen met de hond van mijn oma (die altijd hardstikke bang is). Maar die van ons stond uiteindelijk voor het raar mee te kijken.

MYRIAM

3 januari 2011, 18:12 3 doggies

diva heeft ook van die pillen gehad , maar moest vanwege operatie anders was ze niet rustiig te houden en moest 6 weken rusten. dus hier was het niet anders helaas. en nu funcioneert gewoon normaal hoor toen en nu myriam

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

3 januari 2011, 18:21

@ uma

ja, eigenlijk wel. je hebt gelijk!

berner fan

3 januari 2011, 19:13

Ik heb Yindra advokaat gegeven en ze was heerlijk relaxed. Kyra maakt het niets uit hoeveel er geknald wordt die gaat rustig haar behoefte doen, knallen of niet.
haha :-D

Djairo

3 januari 2011, 20:38

de mijne is ook super bang voor et vw.....heb ook de d.a gebeld met het verhaal hebben jullie een pilletje voor mijn hond...de d.a raade mij dat zwaar af...waar ik eigelijk versteld van stond...maar naar uitleg snapte ik et wel....de spieren van de hond verslapen heel erg maar hoort wel wat er gebeurd dus je maakt het alleen maar erger met zo een pilletje...de hond wil weg en schuilen ergens maar kan dat niet omdat de hond als ware verlamd is door et pilletje.....ben blij dat mij d.a mij dat goed heeft uitgelegt

Djairo

3 januari 2011, 20:48

hahahahah was weer te snel maar er zijn de dus meer die niet voor het pilletje zijn.... nu ik het ff lees allemaal... mijn oud en nieuw was echt minder dan normaal... maakte me alleen maar druk over die hond zo bang dat die was... volgend jaar gaat die zowiezo ergens heen bij iemand die ergens woont waar geen rotje te horen is....dus wie wil er volgend jaar een lief staffordje bij hem hebben met oud en nieuw als je maar wel ergens woont waar geen vw te horen is :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Pilletjes helpen goed!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^