record poging op 1 mei

10 reacties

Kelly-Elroy

7 april 2009, 11:01

Hoi iedereen,

Op 1 mei 2009 is er in Eksel (hondenschool de woef) een wandeling georganiseerd voor border collie's, ze gaan daar proberen in het boek off reccords te komen staan.
Dus allen met een border collie daar naartoe.
Als je moest komen breng je europees paspoort mee want dit hebben ze nodig om de record poging te bevestigen.
Wij gaan er alvast zijn.

Groetjes
Kelly

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "record poging op 1 mei" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

7 april 2009, 11:05 3 doggies

Hoi,

Sorry ik kan niet mee, dag erna vier ik mijn verjaardag en dag daarna is dochter van mijn schoonzusje jarig.
Wel rare dag op vrijdag om zoiets te organiseren....mensen werken dan toch?

Kelly-Elroy schreef het onderwerp

7 april 2009, 11:59

Hoi Thamara,

Het is hier bij ons in België een feestdag op 1 mei.
Dan is het hier de dag van de arbeid en dan moet er niet gewerkt worden, daarmee dat het op 1 mei gedaan word.

Groetjes
Kelly

Maritgoedgekeurde fokker

7 april 2009, 12:28 3 doggies

1 mei is.. Dag van de arbeid toch..?

Ik heb helaas geen border.. Moet ook werken, anders had het me leuk geleken te gaan kijken, zoveel borders bij elkaar!

Hoop dat jullie het record halen, veel plezier in ieder geval!

Groetjes Marit

Fons (gast)

22 april 2009, 11:25

Dit lijkt me wel leuk. We hebben zelf een border collie. Wat is het adres en hoe laat wordt er verzameld ?

000

22 april 2009, 12:49 3 doggies

Hoi Kelly,

1 mei is hier ook de dag van de arbeid.De meeste zijn vrij hier. :-D
Dit jaar hebben die vrij zijn een lekker lang week-end!!
Helaas kunnen mijn vriend en ik niet mee met onze twee Border Collies.Wij wisten dit te laat, hebben al een tijd geleden een afspraak gemaakt om met vrienden die dag te wandelen.En nadien gaan we gezellig met z'n alle iets drinken bij Oortjes Hekken in Millingen Dat is een cafeetje aan de rand van de bossen waar je ook honden mee mag brengen mits ze goed luisteren.Je moet daar wel van te voren bespreken als je je hond mee wil brengen.Dus wij kunnen dit niet meer veranderen helaas.

Hoop dat jullie het record halen en heel veel succes ermee :-D
gr.Mieke en een poot van Elmo en Folko

Kelly-Elroy schreef het onderwerp

22 april 2009, 12:52

Hoi Fons,

Hier is de link naar de website van de hondenschool waar het te doen is.
Hier staat ook alle info bij van wat, waar, wanneer.
Zeker niet te vergeten is het europees paspoort om uw border collie mee te erkennen in de record poging.

http://www.dewoef.be/

Groetjes
Kelly

Niki

22 april 2009, 13:02 3 doggies

Wauw Leuk..!!!
Hoopdat het lukt..!!

Toshi

22 april 2009, 17:32 3 doggies

Ja geen border collie hier zoals jullie weten maar wensen jullie heel veel succes toe en hopen dat de poging lukt

groetjes
Patsy & Toshi :-)

angelique

22 april 2009, 19:04 3 doggies

zou super zijn als het lukt om een record border collie neer te zetten maar kan helaas niet mee doen
a moet werken
b hebben een mechelaar


gr angelique en lana

Sabine

22 april 2009, 19:34 3 doggies

Wat een super tof idee! Op welk aantal staat het record nu dan?
Ik kan helaas niet komen want ook ik moet gewoon werken op de dag van de arbeid haha.
Wens iedereen die wel gaat een super wandeling met alle bc's!!

Groetjes Sabine

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "record poging op 1 mei" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^