flat gleed uit

8 reacties

Tim † Yoran Rixt

27 december 2010, 15:47

We waren vanmiddag met onze flat buiten in de sneeuw, op een gegeven moment beland sneeuwbal vangende weg op zijn staart. hij gebruikt deze nu niet meer. en nu?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "flat gleed uit" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Cgoedgekeurde fokker

27 december 2010, 15:48

Kan je de staart wel voorzichtig aanraken?

Anders even langs de dierenarts!

Tim † Yoran Rixt schreef het onderwerp

27 december 2010, 15:53

Nee dat kunnen we niet want dan piept hij.

Jill & Link

27 december 2010, 15:57

Hoi,

Even DA bellen direct en voorleggen wat je ervaart, deze zal je dan vertellen wat te doen...langskomen...aankijken .. wie weet.
Niemand hier kan je daarmee helpen nu :-)

Groetjes Jill

Lady

27 december 2010, 16:02

Zit er een knik in de staart? dan is 'ie waarschijnlijk gebroken.

Cgoedgekeurde fokker

27 december 2010, 16:06

Als ie gelijk piept dan had ik al bij de dierenarts gezeten.

corrie koopman

27 december 2010, 16:11

Ik zou maar de dierenarts bellen voor de zekerheid. O-)

Naar de DA, meestal is er dan een wervel verschoven of gebroken. De hond kan de staart dan niet meer gebruiken en het is zeer pijnlijk! Is hij verschoven kan hij op de plaats gemanipuleerd worden. en is het leed geleden. Aan een gebroken staart is erg weinig te doen. Dus toch iets ondernemen! :-D

Japjes

27 december 2010, 16:47

na de DA,sterkte

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "flat gleed uit" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^