Ik heb mijn hond uiteindelijk toch laten castreren.
Maar mag ik nu nog wandelen met blacky.
De dierenarts zij niet te veel met dit natte weer.
Maar hoe lang mag ik niet wandelen.
Nu laat ik hem gewoon even buiten(met leiband).
Ik heb mijn hond uiteindelijk toch laten castreren.
Maar mag ik nu nog wandelen met blacky.
De dierenarts zij niet te veel met dit natte weer.
Maar hoe lang mag ik niet wandelen.
Nu laat ik hem gewoon even buiten(met leiband).
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "beweging" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
up
weet niemand hoelang ik niet mag wandelen
Wanneer is je hond gecastreerd?
gewoon normaal gaan wandelen hoor. De wondjes van een castratie stellen niet zo veel voor en zitten ruim boven de sneeuwgrens. Bovendien heb ik nog nooit het advies gehoord om niet te veel te wandelen. Dus lekker die energie eruit wandelen en gezonde buitenlucht opdoen.
mijn hond is gisteren gecastreerd.
Ik weet niet of het een reutje is of een teefje. Bij een teefje is de castratie groter dan bij een reutje, wat ik begrijp van anderen. Zelf heb ik daar geen ervaring mee.
Je kan wat voorzichtigere zijn in het begin. Kijk gewoon naar je hond. Je hond geeft het echt wel aan, als iets niet gaat.
Doe de eerste dagen gewoon de hoognodige uitjes, zodat hij of zij kan plassen en poepen.
En dat kan je uitbreiden naar steeds meer.. let daarbij steeds goed op je hond.
Succes!
het is een mannetje
en kan hij dan al bij andere honden
Ja, waarom niet zou ik haast zeggen..
mom dat hij daar mee gaat spelen (rennen,opspringen,...)
daar ben jij toch nog altijd zelf bij.. gewoon goed in de gaten houden.. dan komt alles goed..
oke bedankt
graag gedaan
Up
kimeta castreren doen ze bij reuen en bij teven stereliseren. en je reu geef aan hoe lang. ik zou niet te lang gaan lopen. kan zeer doen aan hechtingenhe. je moet zelf is in je zaakje hechtingen hebben ??? myriam
wil je daar niet over beginnen myriam ( je moet zelf is in je zaakje hechtingen hebben )
voel het meteen weer
hahahahaha alex zal het niet meer doen ok
neen bij de teven noemen ze dat ook castreren tegenwoordig.. vraag maar eens bij de dierenarts
kan hoor kimeta maar heb er echt nog nooit van gehoord. maar zal best kunnen hoor hahaha. ik wist niet beter casreren reuen en stereliseren teven hahaha
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "beweging" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.