deed ze raar zeg

17 reacties

Marjolein en Noa en kleine Levi

23 december 2010, 17:28

Noa is altijd een hele lieve vrolijke opgewekte hond.
Kan met alle honden leuk spelen

Maar vandaag deed ze best raar.
Iemand zei al veel honden hebben last van de sneeuw ofzo

Noa zag een pup en doet ze altijd heel lief en zacht mee
En nu joh ze wilde de pup vastbakken met haar bek aan haar koppie
En zat heel hard te bijten in haar nek en oor.

Noa speelt als een andere hond ruig speelt ook veel ruiger
Maar nu pakte ze ook haar vriendje in haar nek vast.

Heb haar gelijk aan de riem gedaan...vond niet echt leuk spelen zo hard

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "deed ze raar zeg" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Evelien & Midas

23 december 2010, 17:29 3 doggies

hmmm dat is wel raar ja. vooral als ze normaal wel voorzichtig doet. wat zou het zijn geweest? ik weet het niet.

Marjolein en Noa en kleine Levi schreef het onderwerp

23 december 2010, 17:30

iemand zei dat ze van de sneeuw ruiger doen??
Dat ze dan wat drukker worden

Heb geen idee hoor

Inge, Rottweiler Nika & m'n Canadeesje(s)speciaal aangestelde fokker

23 december 2010, 17:43 3 doggies

Het kan zijn dat ze wat té enthousiast was (kan met de sneeuw te maken hebben), dat ze daarom wat "ruiger" deed dan normaal.
Maar piepte de pup? Zo niet, dan zal er niet veel aan de hand geweest zijn, hoor. :-)

fortuna

23 december 2010, 17:46 3 doggies

moet ze loops worden?

Uma & Joker

23 december 2010, 17:49 3 doggies

@Fortuna ja daar dacht ik ook aan.

Maar wat raar zeg dat ze zo deed...

fortuna

23 december 2010, 19:49 3 doggies

hoe lang is het geleden dat ze geholpen is?

corrie koopman

23 december 2010, 19:59 3 doggies

Misschien door de sneeuw even een ander gedrag.
Hou haar maar even aan de riem.

fortuna

23 december 2010, 20:00 3 doggies

sommige teven worden veel feller als ze gesteriliseerd zijn,dus daar zou het aan kunnen liggen.
fortuna is laatst gebeten door een bordeauxdog,die altijd met alle honden kon,maar nu gesteriliseerd was.het is echt een kreng geworden.

Marjolein en Noa en kleine Levi schreef het onderwerp

23 december 2010, 20:08

Maar noa doet altijd lief! alleen vandaag dan zo fel....denk toch de sneeuw ofzo

Wyts & Rj

24 december 2010, 04:55 3 doggies

misschien dat er in de buurt de vervlogen straling hangt van een vervlogen ufo / ik zeg maar wat..

Wyts & Rj

24 december 2010, 04:56 3 doggies

he bah.. 2x vervlogen.. das lelijk..

Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwintgoedgekeurde fokker

24 december 2010, 07:12 3 doggies

Niet te snel ongerust zijn hoor! Teefjes doen dit wel vaker op zo'n manier! Zolang de pup niet hartstochtelijk piept is er niks aan de hand.
Hier deed de moederhond dit met de pups. Ze werden over hun kopje gepakt en zo op de rug gerold , waarna ze een uitbundige schoonmaakbeurt kregen.
Wij zeiden altijd , ze is aan het passen of ze ze op kan vreten. Ziet er een beetje beangstigend uit , maar meestal is de bedoeling goed. Gewoon hondengedrag!
Teefjes , die wat onzeker zijn springen vaak wild om de pup heen en proberen door kleine beetjes in de nek en de kop een pup alsnog zover te krijgen , dat ze zich onderdanig gedragen. Je zou hooguit tot wat meer rust kunnen manen. Niet iedere teef weet goed , hoe ze met klein grut om moeten gaan, maar het is wel te leren. :-D

gast (gast)

24 december 2010, 15:46

De pup heeft je toch laten weten dat er helemaal niks aan de hand was.Hij piepte toch niet,waarom vertrouw je jou eigen hond dan niet.
Hoe meer honden dezelfde speelkameraadjes tegen komen,hoe zelfzeker ze worden tov elkaar.Net als mensen die mekaar beter leren kennen,durven ze zich meer permiteren tov mekaar.

Sam,Saltarin,Muis,Zara,Terra+en Paco

24 december 2010, 16:01 3 doggies

Hee Noa een beetje voorzichtig he met die kleintjes, anders 1 van je eigen formaat zoeken zoals je stiefbroer Sam(die houd ook van ruig spelen) :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "deed ze raar zeg" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^