oud en nieuw

6 reacties

sandra

23 december 2010, 16:26

wij gaan eigenlijk elk jaar bij een tante oud en nieuw vieren of hun bij ons
zo willen we dat ook dit jaar doen maar hun hebben een golden van 14 jaar en die heeft al bloeduitstortingen van onze honden ze waren er mee bij de dieren arts geweest

onze honden zijn nogal druk en dat kan het oudje niet meer aan iemand nog tips hoe toch samen ud en nieuw kunnen vieren

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oud en nieuw" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

23 december 2010, 16:32

tante bij jullie komen zodat je jouw honden op plek kan sturen......

Uma & Joker

23 december 2010, 17:46

Jah, ik ben het met marscha eens.
Hebben jullie geen bench?

corrie koopman

23 december 2010, 18:06

Ik vind dit moeilijk want als je de hond in de bench doe en de andere lopen ik de kamer is ook geen optie. O-)

Sanne

23 december 2010, 18:19

Eerst een flink stuk wandelen, dat ze zich buiten even kunnen uitleven dan is de spanning van de honden af? Elke hond een flinke gevulde kon geven. Lichamelijk en geestelijk moe maken. En dan feest vieren?

Wie weet helpt het.

sandra schreef het onderwerp

24 december 2010, 14:27

nee wij hebben geen bench ze hebben een mand en een dekbed maar liggen wel altijd samen of in de mand of op het dekbed
moe maken helpt ni veel we zijn wel eens langs geweest als we uit de polder kwamen maar waren nog net zo druk.

we denken nog verder hebben nog even

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "oud en nieuw" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^