we moeten naar bedje.
Want morgen een spannende dag. Pippa wordt gesteraliseerd.
Ik heb gelukkig een fijne dokter gevonden. Voor wat je kan weten in een ontmoeting. Maar goed ik heb der een goed gevoel bij. Ik ga voor een holistische arts. Mag erbij zijn bij de narcose. En om 1500 weer halen.
Vandaag maar een extra mooie lange prachtige heerlijke duin en strand wandeling gemaakt want komende dagen even kalm aan he?
Gelukkige ben ik tot 1 ste kerstdag vrij. Heb een lekker boek gekocht zodat we samen kunnen snoozen op de bank. Wens ons geluk en een pijnloze ingreep. Ik weet dat het een vrij standaard operatie is. Maar vind het een behoorlijke ingreep. Heb er goed over na gedacht hoor. Maar het is toch allemaal was. Die kleine is mijn allesje...dus ik hoop dat we morgen kunnne roepen dat alles meeviel



3 doggies











