Vis...

37 reacties · pagina 2 van 2

Thara

21 december 2010, 11:43 3 doggies

Mijn beide Jackies zijn zeer lastige vis eters . De dag ervoor geef ik ze zeer weinig tot niets te eten . En dan gaat de vis er met de zg lange tanden in omdat ze toch wel honger hebben . Ook op de visdag extra activiteiten ... nog meer honger dus O-) En alleen op die manier gaat het naar binnen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vis... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

21 december 2010, 12:12 3 doggies

1x Per week vis geven is voldoende. Honden zijn namelijk van nature geen viseters (hoewel bepaalde rassen bij het water zijn opgegroeid en die meer vis hebben gekregen). Vlees is dan het beste om te geven en idd i.v.m. de omega 3 geef je dan 1x per week vette vis. Rauw is het beste, maar bereid kun je ook wel een keer geven (zonder graat dan). Bij verse vis wel altijd de vis invriezen voor 1-2 weken i.v.m. parasieten op de vis, die in de vriezer doodgaan.

Gerina, Timo en Zendé

21 december 2010, 12:20 3 doggies

Angela: Timo heeft nog nooit vis gehad, maar als ik de verhalen hier lees, ga ik het zeker een keer proberen. Als ik jouw verhaal lees, kan ik dus eigenlijk beter zalm uit het vriesvak van de winkel geven ivm de parasieten? (Wel ontdooid natuurlijk) Is wel net zo handig, anders moet ik het eerst zelf invriezen. En moet ik het dan eerst op kamertemeratuur laten komen? Of kan ik het ook gewoon koud geven?

marion

22 december 2010, 18:23 3 doggies

hier krijgen de dames 1 keer per week vis maar ik kook het wel altijd eigenlijk...

zalm is DE favoriet

marion

22 december 2010, 18:38 3 doggies

ben als de dood dat ze van rauwe dingen ziek worden zelfs een ei kook ik nog!
onwetendheid van mijn kant hoor en thanks voor je link die ga ik zeker lezen!
de dames weten toch al niet wat ze allemaal overkomt sinds ik hier lid ben ;-)

Ilja & ***Sterre**

22 december 2010, 18:47 3 doggies

Hoi,

Lees het artikel eens van Tannetje Koning..

Je maakt je honden nu - door dit koken - juist kwetbaar...
Honden hebben die bacterien nodig om gezond te blijven.. ;-)

Neem de tijd om het eens door te lezen.. ;-)

marion

22 december 2010, 18:50 3 doggies

ga ik zeker doen!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Vis... " praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^