struisvogel/hond?

6 reacties

aadje

31 maart 2009, 07:21

herkennen jullie ook weleens een struisvogel in jullie hond?
Bij Syco zit ik weleens te twijfelen!

wij hebben een gordijn voor de voordeur zitten die doen we er s'nachts voor dat ze niet elke keer schimmen voorbij zien komen en gaan blaffen!
komen we vandeweek beneden zit hij dus ACHTER het gordijn om naar buiten te kunnen kijken!
we zeggen zn naam al op een strenge toon maar meneer blijft al kwispelend heel stil ACHTER het gordijn zitten!als we er eenmaal zijn doen we het gordijn weghalen en hij maakte dattie wegkwam!

we hebben hier ook stoelen van stof daar zouden de honden tussendoor kunnen wat NIET de bedoeling is
Syco heeft nog weleens van die kuren dattie onder de eene stoel doorgaat om naar de andere te kruipen
dan zeggen we al SYCO!!!!!!en ja hoor gaattie weer stil liggen en al kwispelend doettie net of wij hem niet kunnen zien!
tja als ik hun niet zie?waarom hun mij wel dan? ;-)

groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "struisvogel/hond?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Toshi

31 maart 2009, 08:41

Nee onze Toshi is geen struisvogel-hond ;-)
zij durft zich wel eens verstoppen achter de zetel en denkt dan dat we niet weten waar ze is.
Of in de zomer tussen de planten, ja dan denkt ze wel eens ik hun niet zien zij mij ook niet, maar ze speelt niet voor struisvogel. :-D

groetjes
Patsy & Toshi :-)

Liesbeth

31 maart 2009, 08:50

Nee, ik heb geen struisvogelhond, maar vindt het wel een heel leuk verhaal ;-)

annelies

31 maart 2009, 09:04

Onze Tammy doet dat vaker 's morgens als ik haar mee naar beneden wil nemen. Zeker als ze in de gaten heeft dat het regent. Dan legt ze haar pootje over de ogen en haar kop in het kussen en dan is ze er ook niet. Doet ze beneden ook, we hebben 2 grote kussens liggen voor de grote honden. Als ik haar dan wel eens wat zeg kruipt ze half onder zo'n groot kussen.
is wel geinig om te zien, de grote staan dan op voor haar.
;-)

Anita

31 maart 2009, 09:11

leuk verhaal hoor! Van mij mag hij best wat struisvogelbloed in zich hebben, want het levert verrassende en leuke verhalen op! :-D :-D

Groetjes, Anita.

Marcella

31 maart 2009, 22:28

Nee wij hebben ook geen stuisvogelhond.

Max houd wel van gaten graven, maar stopt zijn hoofd er nog niet in. :-D :-)

Groetjes,
Marcella

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "struisvogel/hond?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^