Na 16:00 uur is het eigenlijk heel goed gegaan. We hebben bij de apotheek een klein spuitje gehaald, daarmee wat water in zijn bekje gespoten. Een kwartiertje/half uurtje daarna is hij weer gaan eten, gelukkig. Hij heeft niet meer overgegeven! De fokker belde mijn vriend op om te vragen hoe het gaat. Hij vertelde dat hij wat over aan het geven was en weinig eet/dronk, die zei dat het wat onwennigheid kon zijn en dat als hij niet echt opknapt we met de hond nog eens terug mochten komen, maar eigenlijk een paar minuten na dat telefoontje begon hij te eten.
Nou kijken we nog even aan of hij ook gaat drinken uit zichzelf, en natuurlijk houden we hem in de gaten, maar het is zo een stuk beter al.
Trouwens, hij geeft nu al aan als hij moet plassen of poepen, en heeft het al niet meer in huis gedaan maar buiten. Knappe hond!!!