ik moet het toch even delen met iedereen..
gisterochtend in alle vroegte in de auto gestapt..
ik was helemaal enthousiast gemaakt door huskywoman, huksytraining op zondagochtend... daar moest ik meer van weten..
Zena en ik waren van harte welkom om een x mee te doen en te kijken..
het was een uurtje rijden. en om 8 uur stonden zena en ik op de afgesproken parkeerplaats in de middle of nowhere..
al snel kwamen er steeds meer huskys en malamutes.. er werd een stake-out uitgelegd, en in de grond geslagen.. waar alle honden aan vast gemaakt konden worden.


de kar werd klaargemaakt, en er werd nagedacht over de indeling.. ik was namelijk niet de enige nieuwe gister. de musher had nog nooit zoveel nieuwe honden in een span gehad.. 5 nieuwe honden, die het moeten leren. Zena en Dazey (jaja die was er ook) werden naast elkaar geplaatst. omdat deze 2 meiden al een klein beetje ervaring hadden (met step en fiets) halverwege zouden ze een stop maken en de 3 andere nieuwe aan het span toevoegen


halverwege kwamen we het span tegen... de baasjes waren gewoon lekker aan het wandelen.. terwijl de honden ook op pad waren.
alleen suka was een grote troublemaker, en die kon niet mee, de andere honden werden ook aan het span gekoppeld..
Maaike zat op de kar, en heeft nog een paar fotos en filmpjes voor mij kunnen maken
http://www.hondenpage.com/foto/foto/110591.jpghttp://www.hondenpage.com/foto/foto/110592.jpg 
ik was natuurlijk reuze jaloers op maaike.. maar nieuwe baasjes mogen niet mee, want dat zou de nieuwe hond alleen maar afleiden.
Zena deed het goed.. zei de musher.. ze is wel bangig en ziet alles om haar heen.. maar ze pakt het goed op.
op de fotos staat ze achterin de span, dus meteen voor de kar..
ik ben ZO TROTS op mn meisje.. dit gaan we dus aanhouden he.... daar gaan mn zondag-uitslaapdagjes hihih



3 doggies
dat is genieten







Heb je een link?













