arko spugt de laaste tijd witte slijm.

5 reacties

Arko & Baasje Amalia

5 december 2010, 16:00

sinds 2 dagen spugt hij weer witte slijm :'(
hij hoef dan ook de helledag geen eten,
hier voor heeft hij wel goed gegeten, wie kan me vertellen waarom hij vaak spugt?


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "arko spugt de laaste tijd witte slijm." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Missy

5 december 2010, 16:51

Spugen kan veel oorzaken hebben.......... en wit slijm zegt niet zoveel. Zit er helemaal geen maaginhoud bij? Spuugt hij dus als zijn maag helemaal leeg is?

Dan zou je dat laatste misschien moeten voorkomen. 3 keer per dag eten geven ipv 2 keer per dag bijvoorbeeld.

Hier spuugt er ook wel eens 1 als er iets raars is opgegeten buiten. Of als ze veel gras gegeten hebben. En soms wat gelige gal, maar dat is vaak in de nacht en dan is hun maag ook leeg.

Als de hond sloom is, niet wil eten ook. Dan zou ik de temp. opmeten en bij koorst (= meer dan 38,5) even een DA bellen. Geen koorst? Dan kun je rustig even tot morgen wachten hoor. Een dagje niet eten kan geen kwaad. :-)

Missy

5 december 2010, 18:01

En? Had de hond koorts?

Arko & Baasje Amalia schreef het onderwerp

5 december 2010, 18:02

nee, dat niet me moeder heeft hem net tempt ;-) zijn slijm was gewoon wit ;-) maar moet ik het wel in de gaten houden?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "arko spugt de laaste tijd witte slijm." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^