Lekker warm!!!

14 reacties

inge

2 december 2010, 16:04

onze CV-ketel staakt vandaag!!! Het is hier dus erg koud... Eerst lag ik met Yori op de bank onder een dekentje, maar Yori voelt zich daar niet zo gemakkelijk bij!!! Dus heb ik hem maar lekker verwend toen hij op zijn plaats ging liggen. Lekker een dekentje, en een warm kruikje (t paard)!!!




Prinsheerlijk toch?! Want tsja, je moet wel zorgen dat ie t niet koud krijgt!!! Tis hier in huis inmiddels 12 graden... :'(

Ps. Natuurlijk is dit een grapje. De kruik is koud en het dekentje is er al weer af... Maar ik vond het wel even grappig om weer een streek uit te halen met m'n hondje... O-) ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lekker warm!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

corrie koopman

2 december 2010, 16:09 3 doggies

Ik vind het toch wel een leuk grapje hoor.We balen dat de verwarming het niet doet. O-)

Ans

2 december 2010, 16:10 3 doggies

Het levert in ieder geval een leuk plaatje op :-D :-D

Japjes

2 december 2010, 16:13 3 doggies

ah lief hoor :-D

Evelien & Midas

2 december 2010, 16:14 3 doggies

Hihi yori heeft het wel goed voor elkaar
ondanks dat het zo koud is

heeeele lieve foto ;-)

Uma & Joker

2 december 2010, 16:58 3 doggies

owh wat een lieve foto :-D
echt schattig :-)

tineke

2 december 2010, 19:26 3 doggies

wat lief hoor super

Ilja & ***Sterre**

2 december 2010, 19:27 3 doggies

Sterre is ook zo'n warmte liefhebber... ;-)
Leuke foto.. ;-)

Liesbeth

2 december 2010, 19:28 3 doggies

Ik geloof dat natuurlijk weer, een warme paardenkruik :-)

inge schreef het onderwerp

2 december 2010, 19:31

die paardenkruik is echt!!! Het is een hittepit.. Ik zag m een paar jaar geleden bij de tuinen, en heb m toen van sinterklaas gekregen! O-) heeeerlijk als ik last heb van mijn maandelijkse periode, of als ik het gewoon koud heb! Hup, paard in de magnetron, en daarna lekker warm bij me!! :-D

T & T cockerduo

2 december 2010, 19:35 3 doggies

Wat een super leuke foto zeg. Yori zal het niet koud krijgen zo, goede oplossing gevonden voor je schat.

Lisa

2 december 2010, 19:42 3 doggies

Ahhh wat schattig.. en dat hooffie er bij.. super cute :-D

inge schreef het onderwerp

2 december 2010, 20:39

:-D

debbie & zoe

2 december 2010, 22:08 3 doggies

yori wat ben je toch een knapperd :-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lekker warm!!!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^