Ons teefje heeft het blijkbaar heel erg koud de laatste 2 dagen. Ik hou het terras sneeuwvrij zodat niet in het gras in de sneeuw moet gaan zitten, maar ze vertikt het echt om buiten te plassen nu.
Zelf gaat ze niet meer naar buiten. Ik moet haar echt opnemen en buiten dragen en de deur dicht doen zodat ze niet terug naar binnen kan spurten.
Plassen of poepen wil ze helemaal niet. Ze staat mij zielig aan te kijken en trilt dan als een rietje. Ik heb haar al een truitje aangedaan maar dan rilt ze nog en wil ze nog niet buiten blijven. Zodra ik de deur open doe rent ze naar binnen en gaat als een zielig hoopje liggen rillen in haar mandje. Pas als ze een kwartiertje binnen is is ze terug opgewarmd en voelt ze zich terug goed.
Het resultaat is natuurlijk dat ze nu gewoon binnen plast, terwijl ze normaal helemaal zindelijk is.
Hoe kan ik haar toch buiten laten plassen met die koude?
Ik vind het namelijk niet zo heel erg leuk dat ze nu telkens in de keuken plast.
Ook wandelen vind ze helemaal niet leuk nu. Ze blijft de hele wandeling tegen mijn been opspringen en jammeren tot ik haar opneem.
Ze kan toch onmogelijk heel de winter binnen blijven zonder wandelingen of spelletjes in de tuin/park?



3 doggies















