Wat te doen?

44 reacties · pagina 2 van 2

Hannah en Pépé

29 november 2010, 19:33

Klopt, heb het 1 keer gedaan om hem te verplaatsen! Hij was achter de verwaming gekropen en kwam er niet meer uit! Hij piepte wel even, maar hij is niet meer achter de verwarming gekropen.
Zal hem dus nooit als straf in zn nekvel pakken!




x Hannah

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat te doen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jamie

29 november 2010, 19:58 3 doggies

Onze pup is 6 maanden en die doet dat ook.
Af en toe is het heel irritant.
iedere keer dat geblaf maar dan wiasten we met een pup O-)

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

29 november 2010, 20:24 3 doggies

Het adviseren danwel promoten van fysieke correcties is op dit forum niet toegestaan. En al helemaal niet als het om puppies gaat.

dit topic is daarom opgeschoond.

Hannah en Pépé schreef het onderwerp

29 november 2010, 20:49

@ moderator team
Bedankt voor t opschonen! Vond de reactie niet kunnen!

x Hannah

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

30 november 2010, 02:21 3 doggies

Laat je de hond wel rusten dan? Dat is de beste tip die ik je kan geven. Bodhi was ook enorm happerig. Gewoon een gevoelige hond die gauw overprikkeld is. De oplossing was: niet aaien en 4x2 uur overdag in de bench.

Anoniem (gast)

30 november 2010, 05:42

Hanna je pup is nog maar een baby he, die stoppen alles in hun mond. ;-) En zo te zien (klopt dat?) is het een labrador. Die zijn het gelukkigste als ze met iets in hun bek kunnen rondlopen. Bij gebrek aan een voorwerp pakken ze dan ook wel eens je hand of je mouw. En ze hebben dan ook nog van die scherpe tandjes als ze klein zijn he? :-)
Maar als ik het zo lees is je puppie niet kwaadaardig hoor. Het meeste is spel en onhandigheid. Door vriendelijk met je puppie bezig te blijven worden jullie vast hele goede maatjes. :-D

Specifieke tips over labradors kun je ook nog vinden op het labradorforum.nl

Heb je hem al veel geleerd? Zitten en liggen bijvoorbeeld? Loslaten kun je hem ook leren door voorwerpen te ruilen voor een lekker brokje (kaas of rodiworst of zo) Als hij loslaat om het hapje te pakken zeg je gelijk los, dat is loos braaf en geef je het brokje. Na verloop van tijd weet hij dat er bij los een beloning volgt en zal hij loslaten wat hij vast heeft. Als je zover bent kun je het brokje vervangen door een aai/knuffel en nog maar af en toe een brokje geven.

Op dezelfde manier kun je je hondje bijna alles leren. Met geduld en vriendelijkheid en een beloning in de vorm van iets lekkers. Succes. Kom je ook nog eens vertellen als het wel goed gaat? Dat is ook leuk voor ons om te lezen. :-)

Missy

30 november 2010, 05:54 3 doggies

Oeps, vergeten in te loggen. :-)

Hannah en Pépé schreef het onderwerp

30 november 2010, 07:47

Het gaat weer ietsje beter, hij bijt nu niet meer zo lang en dan stopt hij, maar hij blijft t achter elkaar doen :'(. Maar komt wel goed toch??


Xx Hannah

Missy

30 november 2010, 09:17 3 doggies

Hannah als jij geduldig blijft en lief voor het diertje komt het vast en zeker goed hoor. :-) Maar labradors zijn onstuiminge hondjes als ze klein zijn. Daarom moet je zelf zo rustig mogelijk blijven. Niet wapperen met je handen/armen en niet gillen. Gewoon rustig zeggen: los. En dan een brokje voor zijn neus houden, dan laat hij vast en zeker los hoor. Want labradors houden van gek doen en spelen, maar nog veel meer van eten. :-D

Anna

30 november 2010, 09:28 3 doggies

Hoi,

Nou mijn labradorpup is nu 9 maanden, maar ik vond mijn pup tussen de 8 en 16 week helemaal niet zo leuk! Iedereen riep maar...ohhhhh wat lief. En ik was zo onzeker: doe ik het wel goed? wat doe ik fout? Het was ook mijn eerste hond. Hij beet me, blafte, luisterde voor geen meter, hing voortdurend in mijn broekspijpen, ik had overal krassen op mijn armen en benen en ik dacht echt: dit komt nooit goed...ik kan dit niet! Maar...ik bleef volhouden en deed wat ze mij hier adviseerden...weglopen als hij te hard speelde, auw roepen, en het commando los leren met snoepjes....het commando NEE leren....en elke keer als hij een schoen te pakken had..NEE zeggen, speeltje in zijn bekkie proppen en belonen. Nou echt, ik werd er helemaal kriegel van! Nu doet hij het voor puberse begrippen prima. Als je vol houdt gaat het echt over. Ik heb ook vaak zitten huilen en nu denk ik: wat heb ik me druk gemaakt! Dit doen pups....gewoon volhouden...Bij mijn volgende hond wil ik er echt meer van gaan genieten. Ik was ook alleen maar bezorgd...en nu zie ik die foto's en denk: wat was het ook een draakje!

Houd vol meis...het komt goed!

Hannah en Pépé schreef het onderwerp

4 december 2010, 23:05

Hij is er al bijna helemaal mee gestopt :-D

Hannah en Pépé schreef het onderwerp

4 december 2010, 23:06

Bedankt voor alle tips. :-D

Hannah en Pépé schreef het onderwerp

9 december 2010, 20:47

NEEEEEEEEEEEEEEE
hij begint weer!
Heb alles uitgeprobeerd wat hier staat! Niks helpt!
Hij blijft maar blaffen/grommen/bijten!


HELP!?





xx Hannah

Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

9 december 2010, 20:48 3 doggies

Dit is dezelfde oorzaak als wat Ilja aangeeft in je andere topic....

de pup heeft te weining rust.......

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat te doen?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^