wil je iets weten hoe je het beste met een asiel hond kan omgaan

8 reacties

joke&taat

24 november 2010, 15:19

als je wilt weten hoe je het beste met een asiel hond om moet gaan stel dan hier je vragen
ik zal proberen ze te beandwoorden

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wil je iets weten hoe je het beste met een asiel hond kan omgaan" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marianne

24 november 2010, 18:37 3 doggies

Ik ben gewoon nieuwsgierig Joke ;-) ,

weet dat jij in het asiel gewerkt hebt, hoelang heb je er gewerkt en hoe vond je het om daar te werken ?

heb je Taat uit het asiel waar jij werkte en had je toen al een speciale band mat Taat ?

kom je er nog wel eens ?

joke&taat schreef het onderwerp

24 november 2010, 20:38

hoi marianne
Ja ik heb in het zelfde asiel gewerkt waar taat vandaan komt
Maar ik had taat al twee jaar toen ik daar ben gaan werken
Ik heb daar ander half jaar gewerkt en gaf daar verjaardags partijdjes voor kinderen
Maar ik ben er mee gestopt omdat het mij ontzettend veel reisgeld koste en dat niet vergoeg kreeg wat ik wel heel jammer vond want het was vreselijk leuk werk
liefs joke

Marianne

24 november 2010, 21:11 3 doggies

Goh wat jammer dat je het reisgeld niet eens vergoed kreeg :'( ,

en wat leuk zal dat zijn geweest, ook de kinderfeestjes :-D geven ze hier in het asiel ook, is tevens ook nog erg leerzaam voor de kinderen :-)

happyjan*

26 november 2010, 19:54 3 doggies

dank je wel kan nog veel van je leren O-) greets joke

Laura & Robbie

1 december 2010, 17:45 3 doggies

gewoon nieuwsgierig en misschien voor de toekomst
als je een pup uit het asiel haalt uit het buitenland
kun je ze dan beter begeleiden en zijn ze minder getraumatiseerd ?

joke&taat schreef het onderwerp

1 december 2010, 18:26

hoi laura
Ik heb nooit een pup uit het buitenland gehaald eigenlijk dit topic gaat echt over asiel honden uit nederland
liefs joke

Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

13 december 2010, 16:51 3 doggies

Joke toch...België is ook het buitenland hé :-D :-D

En daar kan ik dan wat over vertellen :-D En ik ken heel wat mensen die een hond uit Spanje hebben en daar wat gelukkig mee zijn, zijn heus niet allemaal probleemhonden, een vriendin van mij adopteerde reeds haar derde uit Spanje. Hangt er gewoon wat van af wat ze hebben meegemaakt. En rotbaasjes zitten er overal, maar in Spanje, Turkijke, Rusland, Griekenland is het toch wel heel erg gesteld en ook de asiels zijn erger dan hier. Buiten een paar die het echt heel goed menen !

joke&taat schreef het onderwerp

14 december 2010, 11:03

maria rose bloos bloos bloos sorry
ik bedoelde dat ik alleen maar wat kon vertellen over asiel honden in nederland maar dat schrijf ik dus gewoon weer is helemaal verkeerd
maria -rose goed dat je me even op men vingers tikt
liefs joke

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "wil je iets weten hoe je het beste met een asiel hond kan omgaan" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^