Wat info over je rottie

37 reacties · pagina 1 van 2

Hannie met Beer en Chelsea

22 november 2010, 19:08

Even een vragenlijstje O-)

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

Ralph, Bo en Dex

23 november 2010, 15:00 3 doggies

Zal mezelf ook direct even voorstellen, ik ben Ralph woon in Apeldoorn en heb een rottweiler genaamd Bobby:

- Ik heb een Reu
- 10 jaar
- Geen idee, is een herplaatser
- Ja
- Met geen woorden te beschrijven, gewoon het beste maatje dat je je kan wensen.

Hannie met Beer en Chelsea schreef het onderwerp

23 november 2010, 15:22

Hoi Ralph!

Ahw die Bobby, is al een oude rottie.

Hoelang heb je hem nu?

Ralph, Bo en Dex

23 november 2010, 19:44 3 doggies

Ja het is een oudje, maar zijn medische conditie nog erg goed gelukkig. Heb hem nog niet heel lang, sinds afgelopen maart. Wou altijd al een rott, altijd al groot fan van geweest. Via via hoorde ik van Bobby, zijn baasje kon niet meer voor hem zorgen en zou hem naar het asiel zou brengen als hij hem niet zelf kon herplaatsen.

Dat kon ik echt niet, een 10 jaar oude hond in het asiel komt er nooit meer uit. Dus zo geschiedde dat ik de nieuwe baas van Bobby werd. En nu weet ik het helemaal zeker, rotties zijn helemaal super!

•• Ellun en Evi ••

23 november 2010, 20:19 3 doggies

Wij hebben een teefje, Noa, ze is nu andershalf (van mei 2009), ze komt (helaas) van de boerderij en ze is onze eerste rotti!
Wat onze Noa speciaal maakt... Ze is een beetje klein gebleven (ze mist 10 kg zeg maar...), maar daardoor kan ze wel heerlijk op schoot liggen, iets wat ze het liefst doet! Het is gewoon een superlieve schat!

Hannie met Beer en Chelsea schreef het onderwerp

23 november 2010, 21:01

Ralph, onlangs kreeg ik ook een berichtje binnen van de stichting "Rottweiler in nood". Over een 10 jaar oude rottie, ik heb er echt een zwak voor.

Voor oude rotties die nog op een baasje wachten. Je zou ze zo graag het liefst allemaal willen opvangen en een fijne oude dag bezorgen..

Goed van je hoor, dat je Bobby hebt opgevangen. En in de toekomst meerdere rotties erbij?

Ellun, viel me inderdaad al op aan Noa. Maar dat maakt haar ook zo leuk, en die oortjes.. onwijs lief!

Beer is ook een smallere type rottie, dat zie je eigenlijk alleen aan zijn gezicht maar dik of dun, we zijn er dol blij mee :-D

Het is verslavend, 't rottie virus O-)

•• Ellun en Evi ••

24 november 2010, 08:18 3 doggies

Tsja, het is niet anders he.. Maar het is echt een onwijze lieverd! Ik kreeg (toen ik zei dat ik een rottweiler erbij wou) verschillende reacties.. De meesten waren er nogal huiverig voor, dus ze hebben echt wel een naam.. Heel erg jammer is dat!
Ik krijg ook nu nog vaak te horen: oh, ik heb toch liever die golden.. Nou, dat zou ik toch niet te hard zeggen! Begrijp me niet verkeerd, Luca is ook een schat van een hond, maar veel zachter, tot onzeker, waardoor ze eerder gromt/bromt en blaft.. (schrikt wel af) Noa niet, die vind alles en iedereen leuk! Ik zeg ook altijd: Luca is hier de waakhond en Noa de schoothond! Haha!
Ik heb altijd gezegd dat ik een rottweiler wou, ik vind het geweldige honden! Luca is op m'n pad gekomen.. Zou niet mijn eerste keuze zijn, maar het is een schat van een hond en totaal een ander type/karakter dan ik had gedacht! Ik wil ze allebei voor geen goud meer missen!!

Ralph, Bo en Dex

24 november 2010, 09:26 3 doggies

Hannie,

Dank voor je 'compliment'. Heb sowieso een zwak voor oudere honden en ook een algemene zwakte voor rottweilers. Die 2 bij elkaar genomen en dan komt een oude rottweiler op je pad die geherplaatst wordt dan kom je al snel bij het feit dat je deze 'oude rott' een verdiende verzorgde oude dag bezorgt.

In de toekomst meerdere rotties erbij? Niet als extra erbij, bedoel heb nu 2 honden en dat is wel ff druk zat voor het moment :-)
Krijg ook verschillende reacties, de een vindt hem geweldig en een ander loopt liever een blokje om... Erg jammer die vooroordelen, maar aan de andere kant ze hebben een naam dus kan het die mensen niet heel erg kwalijk nemen. Die moet je laten zien hoe een rott echt is en dan veranderd dat vooroordeel vanzelf. Mijn partner had ook zo'n vooroordeel daardoor was mijn 1e hond geen rott maar een lab. Op cursus zat een rott en toen zag mijn partner pas hoe een rottweiler echt is, vooroordeel was direct weg...

Denk dat Ellun en ik beetje zelfde hebben met beide honden, ook hier zegt men liever Bo de Lab te hebben. Nou ook hier is dat niet de meest toegankelijke... Ook Bo is een schat, maar helaas door zijn 1e baas mishandeld waardoor hij toch nog aardig onzeker en angstig is, en dat vertaald zich in enorme drukte en blaffen/grommen aan de riem. Bobby doet dat in 1e instantie niet, of Bo moet vreselijk tekeer gaan dan gaat ie wel meedoen (wat het vooroordeel helaas versterkt). Ik zal in de toekomst als een van 2 wegvalt, iets wat mij betreft nog erg lang mag duren zeker weer voor een rottweiler gaan!

Chelsey & Mio

24 november 2010, 14:21 3 doggies

:-D
1.) Fidel is een reu.
2.) Hij is 4 jaar. (in 2011 word hij 5)
3.) Fidel komt uit De Plaskenshoeve uit Putte.
4.) Nee, hiervoor hadden we nog een rottie (teef) : Shiela
5.) Fidel is speciaal omdat hij een beer van een hond is, een knuffelbeer O-)

Monique & Jaro & Ronja

27 november 2010, 11:44

Jaro: reu
3 jaar
we hebben hem vanaf pup en komt van de Runderkraal te Vessem
is onze 1e rottie, en tevens onze 1e hond :-D
Jaro is speciaal omdat hij is zoals hij is : lief, betrouwbaar, grappig, een sulletje, een knuffelbeer is en we voelen elkaar heel goed aan, soms op het vreemde af. Lijkt soms echt telepathie :-D

Ronja : teef
9 maanden
we hebben haar ook vanaf pup en wederom komt zij van de fokker in Vessem.
Ze is onze 2e rottie :-D
Ronja is speciaal omdat ze is wie ze is: een deugniet, lief, aanhankelijk, enorm grappig, enorm sterk :-D een eigen willetje, soms een trutje O-) vooral tegenover jaro maar ze is mijn meissie :-D

Rhianne + Falkor & Joy

27 november 2010, 14:39 3 doggies

Een teefje van euhm (14-01-2009) dus bijna 2 jaar (JEEEJ)
Ze komt van een gezin (geen 'echte' fokker) uit Terwolde, die een prachhtige mama hond hadden en zich erg goed richte op de pups! Joy heeft ons uitgekozen :-D
Onze eerste rottweiler, maar 2e hond.
Wat maakt Joy speciaal... Hmmm hahaha het feit hoeveel liefde ze kan geven en dat ze opkijkt tegen Falkor. Ondanks dat ze wel het typische ondeugende rottweiler karaktertje heeft. Heeft ze een klein hartje. En echte meisjes oren, alsof het twee staartjes zijn;-)

Antoinette, Bear en Rakker

27 november 2010, 20:51 3 doggies

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

Ik heb een reu, genaamd Bear.
Hij is 1 jaar jong ;-) (oktober 2009)
Hij komt uit Roermond.
Dit is mijn eerste Rottie
Bear is mijn schatje, hij voelt me goed aan. Als ik verdrietig ben, komt hij mij ook echt troosten. Hij is onvervangbaar!!!

jaime

28 november 2010, 00:41 3 doggies

ik heb en teefje Indy is haar naam, het is een breed type, ze is nu 20 maanden

edward

28 december 2010, 21:26 3 doggies

Een reutje
Ze schatten hem op 3 1/2 maand
Hij komt uit het asiel
Dit is onze eerste rottie
Na de eerste ontmoeting al meteen verkocht.

sietske

29 december 2010, 20:55 3 doggies

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

1. reu
2. bijna 8 maand
3. fam ludema in friesland
4. ja
5. De manier hoe hij met de kinderen omgaat.
en Kay is een ontzettende knuffelkont.

Diablo & Maya

22 maart 2011, 23:32 3 doggies

1. Reutje
2. bijna 9 weken O-)
3. hij komt uit Utrecht
4. Mijn eigen eerste rottie wel ja.
5. Omdat het een lieve zachte pluizebol is die laat zien dat rotties super lieve honden zijn. Zo klein als dat hij is.

Angelica

13 april 2011, 11:00

Naam:-Diene.
Geslacht:Teefje
Jaar:4
Ze komt uit het dierenasiel.
Tis mijn 3de Rottweiler en 5de hond.
Het is een schat van een hond,er zyn zoveel dingen wat haar spiciaal maakt.

Mia

14 april 2011, 17:27

1. Een teefje, genaamd Tierra.
2. 9 weken oud
3. Antillen (haar moeder komt uit Almere).
4. Ja.
5. Alles! Als ze je aankijkt met die lieve oogjes. Als ze speelt, slaapt... Haar eigen willetje; als ze bij je knuffelt en er op gegeven moment geen zin meer in heeft, dan gaat ze een eindje verderop liggen.

Angelica

17 april 2011, 12:49

Ksnap hir ix nie:bijn myn vorige reactie,heb ik bij naam Diane geschreven,nu kijk ik nog eens nar die reactie en er staat: :-D iene.

Awel,de naam van mijn hond is niet iene,het is Diane.

Falco Bowie

27 mei 2011, 10:46

1. Reu
2. 5 en halve maand.
3. Wel ras zuiver maar geen stamboom.
4. Ja
5.Omdat het mijn eerste rottie is.

Falco Bowie

27 mei 2011, 10:49

De foto die je ziet in mijn andere schoonheid. Appen
zeller senner Bobby 11 jaar.

Falco Bowie

28 mei 2011, 15:33

Ik heb de foto veranderd.Die is wel van mijn grote boef.

Kiri

13 juni 2011, 12:07

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

1. Kiri is een teefje
2. 3 januari 2011, dus nu iets over 5 maanden
3. Groot Ammers
4. Yep, mijn eerste rottie
5. Zij heeft ervoor gezorgd dat ik voor haar gevallen toen ze nog maar 3 weken oud was. Ze kwam uit het verkeerde nest en ze was ook nog het verkeerde geslacht O-) .
Maar ik ben als een blok om gegaan voor haar

Hope & Rambo

16 juni 2011, 09:02

1. Heb je een reu of een teef:
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

1.reutje
2.in juli 5 maanden
3.Bij mensen thuis
4.Het is een halve en vroeger hebben we thuis ook 1 gehad
5.Hij ziet er uit als een rot met een mechelaar kleur en super lief

Ralph, Bo en Dex

2 augustus 2011, 20:52

1. Heb je een reu of een teef?

Teefje

2. Hoe oud is je rottie?

1 jaar

3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?

Herplaatser, fokker is onbekend

4. Is dit je eerste rottie?

Nee, hebben er eerder 1 gehad.

5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

Dat ze vreselijk sociaal is naar dier en mens. Maar hebben haar pas sinds kort dus de hele speciale dingen moeten we nog ontdekken ;-)

Melissa, Dempsey, Taiko, Minos & *Nina*

24 augustus 2011, 16:40

Ik werk in een dierenasiel als vrijwilligster en al de hondjes daar beschouw ik als MIJN hondjes.
Dus ik heb 3 Rottweilers :-D

Branco is een reu van 7 jaar en is mijn grote knuffelbeer

Tequila is een teefje van 3 jaar en zij is echt 1 van mijn grootste schatjes

Gothik is een teefje van 4 jaar en met haar was het meteen liefde op het eerste gezicht

TanjaWDD

2 september 2011, 07:47

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

1.Teefje...Kaya
2.7enhalve maand (17jan. 2011)
3.Fokker uit Bunschoten
4.Ja eerste rottie,niet eerste hond.
5.Na een best moeilijke start met haar,wordt Kaya steeds liever,wil ook graag geknuffeld worden.Wat de 1ste tijd absoluut niet kon en mocht.Kan eindelijk zeggen dat ze een lieve rottie is :-)

Jonne

6 oktober 2011, 18:11

1. Heb je een reu of een teef?
2. Hoe oud is je rottie?
3. Van welke fokker komt hij/zij en welke woonplaats?
4. Is dit je eerste rottie?
5. Wat maakt jou rottie nou zo speciaal?

1. Max, een reu.
2. 9 Jaar.
3. Geen idee, het is ook een kruising. Ik heb hem van kennisen overgenomen, hij kwam ervoor uit het asiel en moest als ik hem niet nam anders weer naar het asiel.
4. Ja is mijn eerst hond en rottie kruising.
5. Hij is onwijs lui, een hele grote knuffelbeer en zwemmen vind hij helemaal te gek!


Sharon

28 november 2011, 17:15


1* Reutje,
Naam: Aslan (is Turks voor Beer).

2* 9/10 Weekjes jong.

3* Hij komt van een nestje van de hond van mijn schoonmoeder.

4* Ja eerste Rottie, maar niet de eerste hond.

5* Hij is nog zooo klein, alles is gewoon speciaal!
Maar ik ken zijn Mams, en dat is echt pracht van een hond,
en om het maar kort te houden: zo'n lieve hond had ik nog nooit eerder meegemaakt. En zijn paps moet net zo'n schat zijn, dus ik hoop, en doe werkelijk uiterst mijn best dat Aslan net zo'n knuffelbeer wordt als zijn paps&mams! :-D O-)

^