pap

37 reacties · pagina 2 van 2

MYRIAM

16 november 2010, 21:18 3 doggies

vergeet ff te zeggen dat ik schitterende foto s vind en d epups zien er super goed uit hoor haha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pap" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

mamaloes darius dilaylah en de pups!

16 november 2010, 22:25 3 doggies

onze pups zijn niet verstopt hoor O-) ze poepen prima :-D en de ene da zal dit zeggen en de ander dat is zelfde als bij kinder voeding haha de 1 vind dit beter en de ander dat ;-)

sandra schreef het onderwerp

18 november 2010, 07:25

ok dank je voor de tips,tot hiertoe gaat het versvoer goed,(nog wel met de pupmelk deronder)maar probeer volgende week de brokjes is ,want wil nu nog niet teveel gaan mixen,ben ook wel benieuwd hoe ze daar gaan op reageren

Senna en Asta

18 november 2010, 07:54 3 doggies

Ik was laatst bij een lezing over voeding(tannetje Koning) en hier werd gezegd dat je inderdaad het beste vers aan de pup kan geven want dan bouwen ze een goede darmflora op.
Dus geen brinta pap,hebben ze toch ook niet in de natuur voor de beesten?
@sandra ,als ik jou was dan zou ik je pups versvoer geven totdat ze naar de eigennaars gaan want dan hebben ze een goede start .
Had je nou een grote kennel dan snap ik dat het wel erg duur gaat worden.

mamaloes darius dilaylah en de pups!

18 november 2010, 10:10 3 doggies

de opmerink hebben ze in de natuur ook niet O-) pff nee daar krijgen ze wel ontworming en worden ze ingeent en liggen ze in een werp kist met warmte lamp. dus ja als we het zo als in de natuur moetten doen moeten we dus de honden maar in de tuin laten bevallen haha

prima als sommige vers vlees geven en de nieuwe eigenaren ze dan waarscheinlijk weer op brokken moeten zetten.

hier krijgen ze eerst pap en dan pap met brokken en nu zitten ze bijna helemaal op brokken en straks bij de nieuwe baasjes krijgen ze ook brokken

onze honden kregen ook geen vers vlees en je moet eens zien hoe mooi ze er uit zien en hoe goed hun darmflora werkt nooit problemen mee gehad.

sandra schreef het onderwerp

18 november 2010, 11:02

mamaloes,langs de ene kant heb je der dan ook weer gelijk in,de eigenaars zullen hoogstwaarschijnlijk overstappen op brok,ik geef de honden orijen brokken ,ook verkrijgbaar in pup brokken,maar nu en dan vers tussendoor,of renske gestoomd,ik wissel wel is af,dus de honden zijn geen moeilijke eters,hoop dat de pupsels ook niet van de moeilijkste gaan zijn.natuurlijk met de versvoer,kan je wat melk gaan afbouwen tot ze om den duur alleen het vlees binnen krijgen,ja het is even uitzoeken,tot hiertoe hou ik het op vers ,deze week,en de week derop wachten we de brokjes af,en zien wat zij het liefst binnensprokkelen,maar als ik hier de honden zie gaat dat versvoer vanzelf binnen ,gek zijn ze derop

Senna en Asta

18 november 2010, 14:07

Het ging erom wat je het beste zou kunnen doen met de voeding van de puppen zodat ze een goede start mee krijgen.
En omdat ik toevallig net een lezing had gevolgd gaf ik dit advies :-)
Maar inderdaad ieder moet dit voor zichzelf uitmaken wat hij er mee doet.
Somige mensen die veel junkfood eten en denken dat ze dit kunnen compenseren meten een multi O-)
maar ieder mag het zelf weten hoor!

hert

18 november 2010, 14:47

zijn schatjes en ik heb ze al in echt gezien :-D
sterkte ventjes zijn het alle 4
sandra je doet het heel goed ,zal les komen volgen bij je hahaha

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pap" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^