Vandaag zijn Mike en ik voor het eerst naar de eerste veterinaire bloedbank nederland geweest om bloed te doneren.
Mike heeft even laten zien hoe witte herders ook kunnen zijn (er bestaat nog steeds het beeld van de wat angstige witte), ze stonden er versteld van dat ie gelijk zo nieuwsgierig bij iedereen kwam knuffelen.
Heb zojuist de foto's op de pc gezet.
Wel heeft ie een roesje gehad...hier ligt ie op de tafel.

En hier gaat het dan om.

Rustig blijven liggen terwijl een assistente hem goed vasthoudt.

Er is een klein stukje vacht weggeschoren voor de naald

We hebben gezamelijk even misbruik gemaakt van het feit dat ie een roesje had, ik heb hem de onderkant van de poten geknipt (wil die miepmier anders nooit...watje) en een van de assistentes heeft zijn tandsteen weggekrabt.
Hij had maar een klein beetje, ik had het van zijn hoektand zelf al grotendeels weggehaald, maar ook hierbij geldt het watjesverhaal, dus was hier erg blij mee.
Ze vond dat ie wel hele mooie schone tanden had voor een hond van bijna vijf jaar oud, dus lang leve de botten die hij regelmatig krijgt :grin:

Tijd om wakker te worden

Deze assistente was helemaal verliefd op Mike, ze heeft zelf ook witte herders gehad en wil in de toekomst toch weer een (ze heeft nu een catalaanse herder).
Ze zei gelijk al van wat een heerlijke kop heeft ie, zo'n mooie lange snuit...hier was ie half wakker.

En ook deze was helemaal weg van hem.

Even buiten Nijverdal had ik op de heenweg al een mooi stuk bos gezien, dus daar even gestopt om Mike te laten plassen.

Mooi poseren


En thuis nog even met zijn cadeautjes op de foto, hij heeft een heel leuk beertje gekregen waar ook op staat waar ie is geweest en een grote zak gedroogde lams pens staafjes en van ons nog een mooi bot, die had ie wel verdiend vond ik.


Ik krijg nog te horen wat zijn bloedgroep en zo is, wel weet ik dat ie kerngezond is en een hele mooie HB van 11.nogwat heeft.
Het is goed bevallen, Mike vond het wel gezellig daar (al heeft ie van het daadwerkelijke bloed doneren weinig meegekregen), dus gaan we over een maand of vier/vijf weer



3 doggies


)



