Pascal (gast)
Sinds eergisteren is onze 6 jarige labrador opeens slecht gaan horen. Als je harder gaat praten hoort ze je nog wel, maar met een normale toon hoort ze ons haast niet meer. Ze kijkt om zich heen om te bepalen waar het geluid vandaan komt.
Vorige week heeft zij haar inentingen gehad waarbij men constateerde dat zij wat vieze oren had waarbij de oren lichtelijk geirriteerd waren. Spul meegekregen om de eerste twee dagen haar oren te spoelen en daarna een ontstekingsremmer, welke weet ik nu zo 123 niet, iets met een soort pompje.
Mogelijk heeft dit effect gehad op haar gehoor, echter zijn we gisteren bij de dierenarts geweest en die heeft echt geen enkel idee wat er aan de hand is. De gehoorgangen zien er goed en schoon uit. Trommelvlies is intact en niets aan te zien, ook geen beschadigingen. Kortom de oorzaak is onbekend waar het geoorverlies opeens vandaan komt.
Heeft er iemand hier op het forum wellicht enige ervaring met die euvel?
Mvg,
Pascal




