Heel vervelend voor je dat het zo gelopen is.
Als ik goed lees is je moeder niet zo gecharmeerd van honden in het algemeen.Wat haar goed recht is.Begrijp me niet verkeerd dat wil niet zeggen dat ze zomaar een pup in zijn nekvel mag pakken.
Eigenlijk heb je je pup opgedrongen aan haar door hem mee te nemen op bezoek. Niet zo slim eigenlijk.
Mijn moeder is ook niet zo gek op honden en zou het ook niet op prijs stellen als ik ze mee nemen als ik bij haar bezoek ga. Dat respecteer ik ook. Alleen in noodgevallen gaan ze mee en dan hou ik ze aan de lijn, wetend dat ik verantwoordelijk ben hun gedrag en de zorg draag dat ze geen overlast bezorgen.
Ik zou het hele gebeuren even laten bezinken en een poosje later een gesprek over het gebeuren op een rustige manier te sprake brengen.


3 doggies














