the perfect dog system en blaffen

1 reactie

Gonny (gast)

7 november 2010, 21:33

Hallo, ik zou graag willen weten of er mensen zijn die ervaringen hebben met the perfect dog system van Don Sullivan,en of dit positief is uitgevallen..

Ons mannetje is nu 1 jaar, hij blaft naar iedere hond, maakt hem niet uit of deze groot of klein, mannetje of een vrouwtje is, we hebben al zoveel geprobeerd met afleiden, zijn naar cursussen geweest enz, en weten ons totaal geen raad meer.. :'(

We weten dus niet meer WAT we nog kunnen doen en HOE we het allemaal moeten doen wanneer hij begint te blaffen.. Hij is niet angstig op dat moment, zijn oortjes staan omhoog, zijn voorpootjes stevig aan de grond geklamd, zijn haartjes en zijn staart omhoog.

Iemand ervaringen met de perfect dog system?
Heeft iemand nog andere tips en dan vooral HOE we het anders kunnen doen.

Groetjes Gonny


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "the perfect dog system en blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Uma & Joker

7 november 2010, 21:36

Haal er een goede gedragstherapeut bij. dat kan echt helpen!
dat Perfect Dog System is echt onzin... het ziet er op tv allemaal goed uit...
en ze zeggen dat het niet pijnlijk is voor de hond maar in die halsband zitten wel pinnen!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "the perfect dog system en blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^