Hallo Allemaal,
Ik heb al wat onderwerpen bekeken voordat ik mij aanmeldde en ik hoop dat jullie mij net zo behulpzaam kunnen zijn als andere forumdeelnemers.
We hebben sinds zaterdag 6 november, gisteren dus, een Goldendoodle pup, teefje, van 9 weken.
Hoewel ik de benchtraining niet helemaal volgens het boekje heb gedaan, gaat ze er vrolijk en vrijwillig inliggen (na het uitlaten huppelt ze snel, staart omhoog, naar haar slaapplek). Bij het uitlaten heb ik in die anderhalve dag geleerd haar eerst naar de plas/poepplek te tillen, als ze ernaartoe loopt doet ze namelijk niets behalve spelen.
Maar, ondanks dat heeft ze al 4 keer (3 keer gisteren, 1 keer vandaag) in de hal geplast. Ik heb haar dan meteen op de "plasdoos" gezet, maar ze kan die link niet leggen, ondanks dat ik haar al een vast plaswoord geef, buiten. Op de doos reageert ze er niet op.
Hebben jullie tips voor mij? Dit is onze eerste hond ooit.
(we hebben wel jarenlang op een andere hond gepast, maar die was al volwassen).
Alvast bedankt!












.



