duck versvoer

13 reacties

cindy

4 november 2010, 12:54

Hallo
Ben sinds gisteren begonnen met het vesvoer van duck .Omdat onze scot atopie heeft heb ik gelezen op de site dat het beste dynamiek compleet was,heb deze dan ook voor de eerste maal geprobeerd maar dan wel nog een beetje gemengd met droogvoer.Ga vanavond gewoon vlees alleen geven hij haalt het droogvoer er toch tussen uit.Nu was mn vraag je moet verschillende soorten vlees geven zijn die dan ook goed voor honden met huidproblemen?
Scot stond voordien op cortisone hij is dit weekendheel ziek geweest naar dierenarts geweest maag en darminfectie van de cortisone worden ze minder immuun voor andere ziektes .Hoop echt dat ik die cortisone kan schrabben en dat het versvoer helpt.Tot hiertoe nog niet zien krabben dus we blijven duimen . ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "duck versvoer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Probeer denk ik een KVV zonder graan, Dynamiek is idd zonder graan.
De andere Duck versie's bevatten allemaal een behoorlijke hoeveelheid graan.

hert

4 november 2010, 12:58

ik geef hun ook af en toe duck eten mals

Goldie's (gast)

4 november 2010, 12:59

Je bent net vandaag begonnen met Duck.Ik zou eerst eens een paar weken enkel en alleen de Dynamic geven en als dat goed gaat rustig aan uitbreiden naar meer smaken van Duck of andere kvv's.Laat hem eerst maar even rustig aan dit voer wennen.Bij een gezonde hond kan je wel sneller over op andere soorten maar omdat jouw hond erg ziek is geweest zou ik het rustig opbouwen.Duck is compleetvoer dus je hoeft niet persee iets anders te geven als dat niet kan.

phreny

4 november 2010, 13:01

uhm ik weet niet zo heel erg veel van atopie af maar de hond van mijn zus heeft het ook en het is geen pretje :'( duck is op zich wel een goed merk, maar liever zou ik kijken voor een kvv zonder graan, want dat zit wel in duck volgens mij.

ook kun je beter geen vlees met brokjes mengen omdat het op een andere manier verteert.

ik weet niet of je met atopie pens mag geven maar anders kun je een week pens geven om de maag te laten wennen zeg maar en dan kun je daarnaa alleen maar vlees gaan geven.

ff kijken wat de rest zegt ;-)

cindy schreef het onderwerp

4 november 2010, 13:04

ok ga dan even verder met duck maar die
kvv waar jullie van spreken waar kan je die krijgen? vind daar niet direkt iets van terug :-D

cindy schreef het onderwerp

4 november 2010, 13:07

phreny dynamiek is die ook van duck?

phreny

4 november 2010, 13:10 3 doggies

ah ok ik wist wel dat er 1 duck variant was zonder graan maar wist niet welke

ik ga dit wel ff volgen want als het met duck goedgaat met jouw hondje ga ik mijn zus nog maar een keer overtuigen dat ze vlees meot geven

corrie koopman

4 november 2010, 13:12

Bowie krijgt Energique 4.Voor maag en darm problemen.
En het is ook voor huid problemen.

cindy schreef het onderwerp

4 november 2010, 19:32

Ha merciekes ga is kijken op de sites. had wat over voeding gevonden op doggyshop in lier.ook van barf dat is allemaal zonder gluten heb ik gezien.

cindy schreef het onderwerp

4 november 2010, 20:03

Die barf voeding is dat allemaal zonder granen?
Ik vraag mij af mijn hond is daar allergish aan maar heeft hij dat dan ni nodig ?Heeft hij er voldoende mee als ik hem die verschillende soorten barf geef of die naturis dieet dat is daar ook voor?
Op de naturis site spreekt men ook over paardemelk iemand daar ervaring mee?
;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "duck versvoer" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^