plassen

6 reacties

anouk

3 november 2010, 21:46

Vanavond ging ik heel braaf bij de deur zitten. Want ik moest plassen. Maar mijn baasje had dat helemaal door. Gggggrrrrrrrr. Zij dacht dat ik weer naar mijn eigen weerspiegeling zat te kijken. Toen moest ik ineens ook nog “blijf”oefenen in mijn bench. Maar dat ging dus niet want echt ik moest zoooooooo nodig. Uiteindelijk ging toen ook het lampje bij mijn baasje branden en mocht ik eindelijk naar buiten om te passen. Tja ik begrijp mijn baasje ook wel. Ik deed dit vandaag ook voor het eerst.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "plassen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Geagoedgekeurde fokker

3 november 2010, 21:48 3 doggies

Wat knap van jou!! Dat had het baasje dus niet verwacht...

corrie koopman

3 november 2010, 21:49 3 doggies

Goed gedaan hoor.Daar kan je baasje trots op zijn. :-)

Japjes

3 november 2010, 21:50 3 doggies

knap hoor :-D

happyjan*

3 november 2010, 21:52 3 doggies

fantastis :-D

Uma & Joker

3 november 2010, 21:54 3 doggies

Wauw knap zeg :-D echt goed :-)

silvia

3 november 2010, 22:00 3 doggies

Knappe hond hoor Jarov, ja en wij maar denken dat de hondjes nog moeten leren, maar de baasjes moeten ook veel leren hé. :-D

Anouk, mag ik aan jou eens vragen hoeveel Jarov plast op een dag? Jarov is nl. ongeveer net zo oud als Doeka, en ik heb daar vandaag net een topic voor gemaakt, omdat ze echt nog max. elk uur plast.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "plassen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^