Lotus en de pupjes

222 reacties · pagina 2 van 8

Uma & Joker

3 november 2010, 21:09 3 doggies

Jammer van het teefje...
maar wat een mooie pups zijn het :-D heel lief :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lotus en de pupjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Japjes

3 november 2010, 21:17 3 doggies

prachtige foto's met een trotse mama :-D

isabelle

3 november 2010, 21:25 3 doggies

Op martijn zn pc pakt die de pagina wel..?

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 november 2010, 21:31

Ik ga nog es kijken dan, misschien was het tijdelijk... Of misschien ligt het aan de internet verbinding...

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 november 2010, 21:53

Ja hij deed het weer :-D Maar mn hele internet liep meteen vast O-) Dus ik hou het denk ik maar bij dit topic. Ik moet leren dat een paar foto's ook voldoende is O-)

Faelyn

3 november 2010, 22:08 3 doggies

Hoi Charlotte, ook vanuit dit forum van harte gefeliciteerd. Is inderdaad *PIEP* dat de dame het niet gehaald heeft, de pups hebben toch een heel normaal geboortegewicht op de kleine man na dan. Had voor Lotus echt niet nog een week langer moeten duren pfffff.

Pas nog een foto gezien van miniman via je moeder, is niet alleen groot geworden maar zeg maar gerust een grote kanjer.
En de geboorte via de webcam volgen blijft reuze interessant. Een vriendin van me had nog nooit een worp gezien en heeft via de opgeslagen beelden er weer wat bijgeleerd. We zaten op een andere camera te kijken bij een aankomende geboorte maar daar gebeurd nog steeds niets dus vandaar jouw filmpjes laten zien, waarvoor dank!

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

3 november 2010, 22:13

Dankje Sandra :-D

Ze zijn wel erg klein hoor, boven de 480 komt meer in de buurt :-)

Super leuk dat ze het nu alsnog heeft kunnen zien! Mocht je willen kan ik je ook nog wel een filmpje sturen die met een camera gemaakt is (Polly's laatste nestje) die zijn nog duidelijker!

Wat zijn ze mooi he

Caroline & Atlas

3 november 2010, 22:17 3 doggies

Charlotte, je mag dat naar mij wel doorsturen als je wil ;-)

Dobber!!!

4 november 2010, 00:17 3 doggies

Nog een keer gefeliciteerd! Heel jammer van de twee pups die het niet gehaald hebben, laten we hopen dat de rest het nu goed blijft doen. Maar zelf nu je deze twee mist heb je er nog wel een 'paar' over ;-).

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 november 2010, 00:46

Het kleine mannetje zit nu op sondevoeding want hij was 30 gram van zijn geboortegewicht afgevallen. Zuigen aan de fles doet hij niet goed genoeg nog... Net een lekkere kruik erbij gelegd, want je merkt dat hije nog minder warmte bij zich houd dan de rest. Ik hoop dat hij het ook haalt :-)

Hier nog wat foto's van dag 1:
http://img15.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=021110cute2.jpg

En mijn favoriete foto van gisteren :-D

Claire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

4 november 2010, 00:48 3 doggies

ik ga heel erg duimen dat het goed met hem gaat!!! Wat doen jullie het toch geweldig!!!!

en wat een schattige foto!!!!!

Wilma en Dobby (RIP)

4 november 2010, 02:27 3 doggies

Die foto met die pup die de kop op mamma's poot heeft gelegd!!

En ik zag dat je ook een stapeltje mikado pups had. Een pup rechts onder, een pup overdwars er overheen, en daarop weer een puppekopje.

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 november 2010, 03:18

Hihi Wilma, lieff he :-D :-D En in het echt ruiken ze ook nog eens HEEL erg lekker O-) ;-) :-D

Annelies met Sem

4 november 2010, 06:57 3 doggies

Hey Charlotte,

Wat een lieve foto's!!

Hoe gaat het met het kleine grut en met mams?

En die kleine, redt hij het nog??

Angela en Michel

4 november 2010, 08:06 3 doggies

Goedenmorgen,

Hoe gaat het met het ventje?????
En natuurlijk ook met de rest en mams?

Hanne baasje van Bonny

4 november 2010, 08:21 3 doggies

Jammer van het teefje .... en wat een lieve foto's van Lotus met de pupjes .... hopelijk komt het goed met het kleine manneke .Heel veel geluk met al je hondjes .

isabelle

4 november 2010, 08:34 3 doggies

Goeiemoggel!javascript:emoticon(';-)')

Ik denk dat als je het bij 1 a 2 foto's per bericht houdt, het wel goed gaat. :-D

En anders gaan we door in topic 3 O-) ;-) :-D

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 november 2010, 08:35

Good morning :-)
K ben de hele nacht op geweest om portretjes af te werken, en ze zijn bijna klaar, dus jullie krijgen weer es wat foto's straks O-)

T kleine ventje heeft met een warme kruik geslapen en doet het eigenlijk best wel heel goed! Ik durf nog niet te hard te juichen, maar het zou zomaar eens kunnen dat hij het gaat redden :-D

Lotus is nog steeds erg moe, maar ze geniet duidelijk van haar kroost. Tis zo schattig om te zien! Gisteren hing ik half in de kist en toen zei ik tegen haar hoe mooi haar kindjes zijn. Toen gaf ze me een "high five", alsof ze wilde zeggen, dat heb ik mooi ff gedaan he!

isabelle

4 november 2010, 08:35 3 doggies

ik heb helemaal geen smiley naast 'Goeiemoggel' geplaatst O-)

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 november 2010, 08:49

Hé, dat kan niet hoor O-) Opnieeeeeuw

Ik begin wel...

Good Morning

Marion van Dijkbijna goedgekeurde fokker

4 november 2010, 09:31 3 doggies

Hoi charlotte

Wat een mooie foto's vooral die ene met moeder en pupje met rode bandje die bij haar hoofd ligt je ziet de trots bij de moeder zo geweldig.
Jammer van het teefje dat het niet gehaald heeft.
Kijk elke dag wel ff op je cam vind het zo schattig. ;-)

isabelle

4 november 2010, 10:12 3 doggies

Ha,ha,ha!

Goeiemoggel!

Moet jij trouwens niet je profiel foto aan gaan passen?

(met wit pupsel tegen je wang aan ;-) ) die knip oog klopt wel :-D ;-) en die ook.. :-D :-D :-D

Caroline & Atlas

4 november 2010, 10:48 3 doggies

Heb even alle filmpjes op Youtube bekeken haha ;-)

corrie koopman

4 november 2010, 10:54 3 doggies

Gaat het met het reutje ook de goede kant op.
Het is wel veel werk zeker zoveel pups.

Thera, Kyra, Tess en Liv

4 november 2010, 11:00 3 doggies

Wat een schatjes!! Wel lekker druk zoveel pups. Jammer dat die 2 anderen er niet meer bij zijn :'(

Caroline & Atlas

4 november 2010, 11:03 3 doggies

Oh, nu kunnen gasten niet meer chatten?

Charlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

4 november 2010, 11:31

Nou zo goed als de dag begon :'(

Ik zag mn moeder net wegracen met Lotus in de achterbak. Nou als ze míj niet eens zegt waar ze met mn hond heen gaat dan is het mis...
Ik had al de meest vreselijk visioenen van een enorm bloedbad :'( Net belt mn moeder dat ze in de kliniek is -duh- en dat dr nog van alles in haar baarmoeder zit :'(
Ze bloedde ook nog steeds! Ik dacht wel al dat ze nog niet leeg was, maar ze liet helemaal niets merken! We hebben 2x oxytocine gespoten maar niets. We dachten dat het misschien "anders" was, omdat ze ook nogal erg bloedde tijdens haar eerste loopsheid. En nu is het een baarmoeder ontsteking :'(
We hebben 3 keuzes, opereren, castreren of zware medicijnen en dan 3 dagen in de kliniek...
Ze wordt nu gecastreerd... Ik wil wel weten wat er nog in zat, want de placenta's zijn met alle pups mee naar buiten gekomen.
Oh bah, ik kan wel janken...

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Lotus en de pupjes" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^