Ellen (gast)
Hey,
Een half jaar geleden is onze lieve Mops overleden. Het ventje is 8j geworden, maar had blijkbaar een uitgezaaide kanker waar niets meer aan gedaan kon worden
Nu, een half jaar later, beginnen we de aanwezigheid van een viervoeter toch te missen en zijn we gaan kijken welk ras we zouden nemen.
Toen we onze Mops (mopshondje
) kochten, woonden we in een appartementje, zonder kids.
Nu, hebben we 2 kids en wonen we in een huis met een grote tuin. Daarom dat we geneigd zijn om een groter ras te nemen. Alleen geraken mijn man en ik het niet eens. Ik ben helemaal verkocht aan de golden retriever, omdat ze een heel zachtaardig karakter hebben, maar toch nog actief zijn (maw, willen graag gaan wandelen, behendigheid etc). Mijn man wil ook heel graag een actieve hond, maar hij vreest net dat de golden retriever na zijn puperteit helemaal rustig wordt en er dan nog weinig uitdaging inzit.
Aangezien we zelf niemand echt kennen met een golden op dit moment, vroeg ik me af of dit inderdaad zo is.
Alvast bedankt voor jullie reacties!










