miltkanker

9 reacties

kitty (gast)

26 oktober 2010, 16:44

Bij mijn cavaliertje van 5 jr 4 mdn is miltkanker geconstateerd. Heeft er iemand ervaring met dit soort kanker? Graag enigzins uitleg van mensen die hetzelfde hebben meegemaakt. Alvast bedankt.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "miltkanker" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Ik heb hier absoluut geen ervaring mee. Maar wat heeft de DA voor prognose gegeven dan??? Het lijkt mij dat je hondje best zonder milt kan!?! Hoe dan ook, heel veel sterkte met je hondje. Ik hoop dat je hondje geopereerd kan worden.... Laat je het nog even weten???
Liefs Jacq

Mijn hond Déru is vorig jaar september geopereerd Zij had een gescheurde milttengevolge van een tumor die zo groot was geworden dat de milt tenslotte is gescheurd. De tumor was niet uitgezaaid en ze hebben natuurlijk haar milt eruit gehaald. Het heeft een hele tijd geduurd voordat ze er weer bovenop was , maar dit was meer te wijten aan het feit dat ze ontwakende uit de narcose , ze een maagtorsie erachteraan kreeg en weer opnieuw geopereerd moest worden terwijl het toch al op het nippertje was! Volgens de DA had ik haar aan de hemelpoort terug gehaald door snel en effectief te reageren . Een milttumor is meestal goedaardig, volgens mijn DA , als je er maar snel iets mee doet . Déru is weer behoorlijk opgeknapt. Ze is 13 1/2 geweest en al ver de leeftijd van een gemiddelde kuvasz voorbij.
Hoop dat het met jouw hond ook goed afloopt, maar het kan dus wel zoals je nu leest Wens je veel sterkte!

Naomii

26 oktober 2010, 17:50

ik kan je helaas nie verder helpen..

heel veel sterkte met je grote vriend..

Liefs,

Japjes

26 oktober 2010, 20:42

oh gossie heel veel sterkte

Claire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

26 oktober 2010, 20:45

ik kan je helaas ook niet verder helpen, maar het verhaal van Annelies is wel bemoedigend lijkt mij....

sterkte ermee!!!!!

Rocky & Ivonne

26 oktober 2010, 20:57

Heb er geen ervaring mee , sterkte voor je en hoop dat ze je lieve vriend kunnen helpen en terug gezond mag worden .

Dikke knuff voor die lieve schat hoor ! :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "miltkanker" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^