huis ontvlooien

4 reacties

Claudia

22 oktober 2010, 09:22

mijn vriendjes hebben vlooien, hoe kan ik het huis nu zo schoonmaken dat het circus verdwijnt hihi. en wat is goed vlooienmiddel. de dierenarts heeft het over advocate maar ik vind die zo belachelijk duur

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "huis ontvlooien" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Suus en Bink

22 oktober 2010, 09:35 3 doggies

Wij hadden van de dierenwinkel een paar spuitbussen,(sorry weet niet meer hoe ze heten) Inderdaad erg duur spul maar ik had het er graag voor over :-) . Je hele huis stofzuigen en daarna spuiten met de spuitbus, alle kieren en gaten goed behandelen.
daarna alles een uur dichthouden en dan 2 uur ventileren voor je er weer in mag.
het gas wat je in je woning spuit blijft wel een half jaar werken. dat vond ik toch wel een prettig idee

Claudia schreef het onderwerp

22 oktober 2010, 09:36

dankjewel.. ik ga t spul halen.. want wat gebeurt er als je dat niet doet?

Suus en Bink

23 oktober 2010, 09:55

sorry late reachtie, de larven verdwijnen in de kieren en gaten van je huis, en zodra het vlooien zijn komen ze weer tevoorschijn. het gevolg wil je niet weten :'(

Yara goedgekeurde fokker

23 oktober 2010, 10:12

Ik hoop dat de vlooien inmiddels verdwenen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "huis ontvlooien" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^