Skippy

4 reacties

Verbouw Mieke

21 oktober 2010, 15:16

Ik zou graag willen weten waarom onze malthezer steeds met zijn vacht langs de zetels wrijft als hij iets lekkers heeft gegeten.Als hij nat is doet hij dat ook.

Skippy kan erg agressief zijn als mijn man vertrekt naar het werk, hij bijt dan in zijn broek, zijn er nog mensen die dat meemaken en waarom doen ze het en hoe leer je het af ??

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Skippy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobrygoedgekeurde fokker

21 oktober 2010, 15:50

Hallo Mieke,

Misschien kan je iets meer informatie geven, Skippy komt uit het asiel begrijp ik? Hoe lang is hij al bij jullie? Weet je iets van zijn verleden?

Als hij nat is en hij wrijft zijn vacht langs de zetels kan ik me voorstellen dat hij zich gewoon wil afdrogen?

Wat voor lekkers krijgt hij dan? Is het misschien iets vettigs zodat hij zijn mond wil afvegen? :-)

Misschien kan jij hem afleiden als je man naar zijn werk gaat? Zodat dit gedrag doorbroken wordt. Ik zou hem dan gewoon lekker even op zijn plekje leggen met iets lekkers.

verbouw Mieke (gast)

21 oktober 2010, 19:38

Wij hebben Skippy nu reeds een jaar en een half. Ik weet dat hij in een gezin zat met 3 kleine kinderen en overdag vermoedelijk in een hok buiten zat. Er staat op zijn papieren dat hij overdag buiten zat.Ze hebben hem afgestaan omdat de kinderen er zogezegt allergies van waren.
Deze middag kreeg hij wat zelfbereide vol au vent en toen ging hij zich aan de zetel wrijven. Daarom denk ik dat hrt zijn manier is om te laten zien dat hij content is en dat het lekker was. Ons andere hondje gaat dan krabben in de zetel of in haar mand en is door het dolle heen en hoe meer je zegt zotte meid hoe meer ze het doet. O-)

Dobrygoedgekeurde fokker

21 oktober 2010, 19:47

Ah allergisch..terwijl de hond buiten zit?

Ik weet niet waarom hij zich wrijft dan, tenzij het zijn snoet is die misschien van die lekkere vol au vent een beejte vettig geworden is?
Of misschien idd opgewondenheid over het lekkers, schuren kan ook stress zijn of iets om zichzelf te kalmeren.

chaitan

21 oktober 2010, 20:01

Mijn malthezer doet ook langs de zetel wrijven met zijn snoetje en lichaam.
Ik noem dat snoeten ;-)
Hij doet het ook langs de muur of tegen mijn broek of tegen de stoel.
Hij doet het alleen als hij blij is of een gekke bui heeft dus naar mijn idee vinden ze het gewoon lekker en leuk.

Groetjes

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Skippy" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^