pup 14 weken

3 reacties

angelique konig

15 maart 2009, 09:57

Hoi,

Brownie is inmiddels 14 weken en het gaat dankzij de tips van het forum best goed. Hij is nog steeds een druktemaker als er visite is, maar je kan ze aandacht wel trekken. Het bijten naar mijn vriend is er nog steeds. Mijn vriend hoeft maar te gaan zitten en als Brownie een beetje druk is dan springt hij steeds tegen hem op en bijt dan. We hebben alles al geprobeerd: AU roepen, opstaan en weglopen maar daarna begint het van vooraf aan. Ik denk zelf dat hij mijn vriend uitdaagd, maar als hij het bij mij doet en ik negeer hem dan houdt hij wel op. Als hij dit gedrag bij de visite toont (hij is overigens niet de hele tijd zo) dan laten we hem even buiten uitrazen of zetten hem even in zijn bench om af te koelen. Ik twijfel alleen of we het goed aanpakken dus alle tips zijn van harte welkom.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pup 14 weken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

G & M

15 maart 2009, 10:08 3 doggies

gewoon negeren als hij bijt dan zeg je auw, foei, of nee
en dan kijk je het niet aan
blijft hij door gaan dan loop je weg UIT het zicht dus ga achter de tussendeur of loop de voordeur uit
kom na 2min weer terug begint hij weer
dan begin je zoals hierboven ovrenieuw.

G & M

15 maart 2009, 10:09 3 doggies

dus eerst wel aankijken en dan als hij los laat niet meer aankijken

G & M

15 maart 2009, 10:09 3 doggies

oh en nog een tip als je weet dat er visite komt laat hem dan even rennen voor die tijd,
dan is hij al wel wat moe.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "pup 14 weken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^